Zbyněk Chromek, chirurg Frenštát pod Radhoštěm

MUDr. Zbyněk Chromek

Uložit

Chirurg, Diagnostik Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm
Odborný lékař chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Pan doktor jednička ve svém oboru.Moc milý, usměvavý,příjemný, vtipný... Radost se léčit. Sestřičky moc příjemné..


J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař chirurgie Chirurgické odstranění zarostlého stehu

Lékař v počátku vstřícný, chirurgicky odstranil zarostlý pooperační steh, který tam byl zanechán již podruhé a působil nemalé problémy, bohužel při šití použil naprosto stejný materiál, který v úvodu označil jako nevhodný a ještě další bohužel, kdy podcenil vytahování těchto stehů a vytažení svěřil úplně jinému lékaři, takže naprosto zbytečný zákrok, kdy mám v místě nevzhledné jizvy zarostlý opět další steh působící bodavé problémy:-(((

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař chirurgie vyhozené rameno

Mudr. Zbyněk Chromek - skvělý chirurg, špička ve svém oboru, můj názor je , že je nejlepší v SM kraji, precizní a vyšetření vede velice šetrně, s velkou dávkou humoru. Den byl hned veselejší po osobním setkání. Vřele doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Dnes jsem poprve v této ordinaci potrebovala vyšetreni dcery a musim rict ze jsem moc spokojena jak s pristupem lekare ktery je ochotny pomoci,vyslechne a moc prijemny taktez jeho sestricky moc prijemna a strasne moc ochotna za sebe muzu jen doporučit


K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se ani nedostala, zdravotní sestra mě hned při příchodu spolu s kartičkou požádala o 30Kč, poté 7min zapisovala do pc. I když jsem ji žádala, že mám akutní úraz, nemohu vydržet stát a doma 3leté dítě s 87letou babičkou, jen mne sjela pohledem. Poté mě odeslala na rentgen, když jsem se vrátila, 20 minut si mě nikdo nevšiml, čekárna byla prázdná, po dalších dlouhých minutách mi sestra oznámila, že pan doktor obědvá a musím počkat.Pauzu na oběd neměli nikde vypsanou. Výsledkem bylo, že jsem na oné chirurgii strávila hodinu a k dr. se nedostala. Odešla jsem. Mít větší úraz, bolestivý, s krvácením, možná vykrvácíte na chodbě, než si vás ona sestra všimne....Už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný a ochotný. Doporučuji


D
Ověřeny pacient

Tuto chirurgii mohu jen doporučit. Během své práce hodně cestuji a poznala jsem spoustou lékařů. Pan doktor Chromek patří jednoznačně k těm nejlepším. Co se týče sestřiček taky si nemohu stěžovat, setkala jsem se už s horším přístupem. Nemyslím, že jedná s lidmi špatně... I pacienti se někdy chovají neomaleně, takže radikální přístup sestry Mikudové je velmi často na místě. Já jsem s touto ordinací velmi spokojená.


A

Pan doktor je sám o sobě velmi příjemný a hodnotím jej jako odborníka, kterými vždy pomohl. Zato přístup jeho zdravotní sestry je katastrofální, připravte se na nestandartní přístup a žoviální vyystupování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pana doktora znám osobně, v minulosti jsem pracoval cca 8 let v bílovecké nemocnici jako sanitář, kde dochází na služby.
Vstřícný, ochotný, usměvavý, profesionál. Mohu vřele doporučit.

Daniel Srubek - Bílovec


ochotný,příjemný,


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti