Ordinace praktického lékaře
Pražská třída 221, Hradec Králové

• praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Vážený pane doktore, nepleťte si prosím neschopenku a propustku. Zprávu ze ZZS jste si ani neráčil přečíst, tak jak můžete hodnotit zdravotní stav a posuzovat akutnost vyšetření? Ano, pravdu máte, že paní doktorka ve 13 hodin už neordinuje, ale jako záskok měla na webu uvedeného vás. A jako gramotní pacienti jsme si na VAŠEM webu zjistili VAŠI pracovní dobu, a ta ve 13 hodin normálně probíhá. Své děti učím: říct jde všechno, ale slušnou formou!!!

Zbyněk Cejnar

Dobrý den, máte pravdu, že se jednalo o propustku, to se omlouvám. Na zprávě od ZZS jsem viděl, že Vás ponechali na místě, vy jste byl v práci, tak žádné akutní vyšetření nebylo potřeba, za tím si stojím. Co se týká komunikace, byla asertivní, ale určitě nebyla neslušná nebo hlasitá. Jsem rád, že máme svobodnou volbu lékaře.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

V žádném případě nedoporučuji! Odmítl ošetřit mého manžela, kterému byla kontrola u praktického lékaře nařízena po ošetření záchrannou službou. Pan doktor "zaskakoval" za svou kolegyni a podle něj se nejedná o akutní stav. Lékař Cejnar a jeho zdravotní sestra dokážou s pacienty mluvit tak arogantně a "hlasitě", že je vám do breku. Této ordinaci se vyhněte obloukem.

Zbyněk Cejnar

Dobrý den, o akutní stav se určitě nejednalo, protože byl ošetřen záchrannou službou a ponechán na místě. Dožadoval se ošetření po pracovní době paní doktorky. O žádném hlasitém mluvení nemůže být řeč, protože když mluvím hlasitě, vypadá to jinak. P.S. největší problém byla nepotvrzená neschopenka. S pozdravem a přáním pěkného dne MUDr. Zbyněk Cejnar