Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Mgr. Daria Tolknerová Jiný

Byla jsem s dcerou 12let,chodíme doteď. Dcera obrovský posun kupředu. Paní doktorka má snahu pomoci, netlačí, naopak jemně směřuje, naprostá spokojenost

MUDr. Jana Reifová Jiný

Díky paní doktorce se nyní cítím mnohem lépe. Měla jsem vnitřně uzavřené velké problémy a traumata, které mi ona pomohla objevit a částečně zpracovat. (Stále na tom spolu pracujeme)
    Vždy od paní doktorky odcházím s velkým klidem na duši a pocitem, že mi pomohla “sundat” těžký balvan starostí.

Mgr. Daria Tolknerová Jiný

Paní psycholožka je velice zvláštní, při příchodu do ordinace vám podá ruku jako když se vás šťítí. Vubec si s pacientem nepovídá jen požaduje psát si deník který ani pak vidět nechce, psycholožku vůbec nedoporučuji

MUDr. Jana Reifová Jiný

Paní doktorka na mě působila velice neempaticky. Člověk pracující v odvětví psychického zdraví by měl vědět jak pracovat s lidmi a ne se jim smát, nebo jejich rodinným příslušníkům. Nabídne možnost řešení, to ano, ale pokud řeknete, že to z nějakého (praktického) důvodu nelze, je naštvaná. Na prvním sezení jsem řekla, že je něco, co bych chtěla řešit, ale že o tom nejsem zatím připravena mluvit, snažila se to ze mě dostat i když jsem ji minimálně třikrát upozornila, že opravdu zatím ne, protože se jednalo o první sezení. Následně se naštvala jako malé dítě a sezení skončilo s receptem na antidepresiva, ačkoliv jsem byla objednaná pouze na psychoterapii. Sem pro léky ani na terapii opravdu ne, pokud hledáte někoho, kdo vám porozumí a nebude se sarkasticky smát během sezení.

MUDr. Michael Krs Jiný

Pan doktor je milý pohodář nebyl s ním žádný problém,je mi ctí být jeho pacientkou,člověk s velkým srdcem

Mgr. Daria Tolknerová Jiný

Paní doktorka mě vůbec neinformovala o tom, jak bude sezení probíhat, takže až na samotném sezení jsem se dozvěděla, že ho rozdělí na dvakrát. Když jsem si šla pro výsledky, tak mě zapomněla zapsat do diáře a řekla mi, že nemůže vyloučit, že termín jsem zkazila já, ale v diáři jsem nebyla zapsaná vůbec. Místo toho, aby situaci vyřešila okamžitě, tak si raději do ordinace vzala dalšího pacienta a nechala mě tam čekat hodinu. Ptala se mě, co má jako dělat, když v diáři mě nemá? No třeba tam pacienta nenechat čekat hodinu a rovnou objednat na jiný termín. Byla jsem tou situací přímo rozčílená, protože jsem zprávu potřebovala pro dalšího lékaře. Zprávu, kterou mi poslala ani nepodepsala, tudíž dle názoru mého psychiatra byla úplně bezpředmětná. Navíc se zcela rozcházela s tím, co má za informace můj lékař a raději mi doporučil, ať už tam nikdy nechodím, že je na správě jasně vidět, že jsme se s paní doktorkou nepohodly. Profesionalita nulová, ve správě je tak cca 40% věcí nesmyslných a jasně reagujících na předchozí konflikt. Naprosto nedoporučuji!

MUDr. Jana Reifová Jiný

S paní doktorkou mám hroznou zkušenost. Během sezení s clovekem mluví neprofesionálně a neempaticky, jednala se mnou jak kdyby měla ke mně odpor. Přitom její práce je komunikovat s lidmi s psychickými problémy, jakmile se ale člověk objeví například s poruchou osobnosti, tak na nej kouká skoro skrz prsty. Některé moje rodinné příslušníky nazývala sociopaty, přitom se jedna o psychické poruchy a nazývat nekoho z mé rodiny sociopatem jen tak mi přijde opravdu strasne. Mimojine si pak rozmysli, že s vámi už nechce dal pokračovat, ale narovinu vám to nerekne a musí vám to sdělit slečna na recepci. Takové jednání si nemůže dovolit clovek, který pracuje s psychicky nemocnými lidmi - přijít k ni v době, kdy jsem na tom byla hůř, tak nechci vědět, jak spatne bych tuhle zkušenost snášela. Do tohohle centra duševního zdraví už nikdy.

Kontakt

Zábělská 43, Plzeň 31200 Zobrazit v Goole Maps