R - Centrum s.r.o., rehabilitace

(4 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

R - Centrum s.r.o., rehabilitace

Sadová 614

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

  O
  Lékař: MUDr. Eva Kubová Jiný

  Paní doktorka Kubová je jedna z mála lékařů,která umí vše vysvětlit a doporučit léčbu která pomůže.Vřele všem doporučuji.Přeji jí toutou cestou hlavně hodně zdraví.O.H.

  M
  Lékař: MUDr. Eva Kubová Jiný

  Paní doktorka Kubová je člověk na svém místě. Znám ji více jak 15let a její snaha a lidský přístup je na 100% profesionální. Vždy ochotná pomoci a nebere člověka jen jako pacienta, za co si ji velice vážím. Paní asistentka Sojková vždy ochotná , takže skvělý tým .

  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eva Kubová Jiný

  Přes dvacet let navštěvuji p. MUDr. Kubovou. To , že jsem se rozhodl správně a jsem ve správných rukou, mně hned ujistila nebývalá ochota a vstřícnost. Profesionální vystupování, odborné vyšetření, správná léčba, úsměv a vlídné slovo, není pro p. doktorku cizí a to velmi dobře působí na psychiku pacientů! Chtěl bych tímto popřát paní doktorce Kubové a asistentce p. Sojkové pevné zdraví a spokojenost v pracovním i rodinném životě! Vladislav Adámek, Kopřivnice

  J
  Lékař: MUDr. Eva Kubová Jiný

  Paní doktorka je skvělá lékařka, chodím za ní už 18 let, a v žádném případě bych neměnila.To samé, ale platí o sestřičce , skvělý tým

  Došlo k chybě, zkuste to znovu