Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Eva Kubová Jiný

Paní doktorka Kubová je jedna z mála lékařů,která umí vše vysvětlit a doporučit léčbu která pomůže.Vřele všem doporučuji.Přeji jí toutou cestou hlavně hodně zdraví.O.H.

MUDr. Eva Kubová Jiný

Paní doktorka Kubová je člověk na svém místě. Znám ji více jak 15let a její snaha a lidský přístup je na 100% profesionální. Vždy ochotná pomoci a nebere člověka jen jako pacienta, za co si ji velice vážím. Paní asistentka Sojková vždy ochotná , takže skvělý tým .

MUDr. Eva Kubová Jiný

Přes dvacet let navštěvuji p. MUDr. Kubovou. To , že jsem se rozhodl správně a jsem ve správných rukou, mně hned ujistila nebývalá ochota a vstřícnost. Profesionální vystupování, odborné vyšetření, správná léčba, úsměv a vlídné slovo, není pro p. doktorku cizí a to velmi dobře působí na psychiku pacientů! Chtěl bych tímto popřát paní doktorce Kubové a asistentce p. Sojkové pevné zdraví a spokojenost v pracovním i rodinném životě! Vladislav Adámek, Kopřivnice

MUDr. Eva Kubová Jiný

Paní doktorka je skvělá lékařka, chodím za ní už 18 let, a v žádném případě bych neměnila.To samé, ale platí o sestřičce , skvělý tým

Kontakt

Sadová 614, Frýdek-Místek 73801 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna