(57 názorů)

• Pavlína Zaoralová

Pediatr, MUDr.

• J
      Umístění: DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o., PL pro děti

Takové štěstí, že jsem se k paní doktorce dostala! Je fantastická. Ona vlastně neléčí jen děti, ale je velkou psychickou oporou i rodičům a to je někdy opravdu nad zlato. Léčí opravdu se "selským rozumem" a nadhledem. A na diagnostiku má "nos". Sestřičky jsou taky fantastické. Jediné co bych si přála, aby měla paní doktorka více času na odpočinek, protože toho má opravdu hodně.

• M

Dobrý den, pokud chcete chodit jen k paní doktorce Zaoralové, tak si musíte připlatit. I když přímo její péče není nijak výjimečná. Zbytečně nám třeba doporučovala homeopatika, která byla zcela k ničemu. Vyhodila jsem akorát peníze. Pomohl nám až docent Kopřiva ve Fakultní nemocnici. V její ordinaci se neustále střídají doktoři, což je nepříjemné, když jdete na kontrolu a musíte vše znovu odvykládat, jelikož předchozí doktorka Vám něco řekne a do zprávy napíše něco jiného.Nechávám si totiž zprávy tisknout kvůli otci dcery, takže vím přesně jako to je. Doktorka Vám třeba řekne, že máte zůstat s dcerou kvůli zánětu průdušek celý víkend doma a následně pak otci napíše, že je schopná předání a převozu autem, i když jsem sdělovala, že dcera měla ráno horečku!!! Nedoporučuji celou ordinaci, i když sestřičky jsou milé. Hledám jiného lékaře. Skřipcová

Podívejte se na všechny názory (57) na lékaře