Služby

Pojištění

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Eva Bazgerová Jiný

Fantastická doktorka, pečlivá, vše mi je dostatečně vysvětleno ohledně diagnózy a postupů léčby. Srozumitelné a ještě napsáno na papírku, abych s ek tomu mohla doma vrátit a ujistit se, že jsem na nic nezapomněla. Velmi si vážím komunikace a péče, kdy jsme odeslání na další vyšetření, aby se nic nezanedbalo. Vždy vstřícná a milá. Syn zbožňuje návštěvy u doktorky a vždy se moc těší. Děkujeme za vaší péči a starost!

MUDr. Barbora Xinopulu Jiný

Uzasne mila, dite brala individualne, udelala si na nej tolik casu kolik dite potrebovalo, ab nemelo z zadneho ukonu strach. Takovy pristup jsme jeste nezazili (dcera se hodne boji doktoru po predchozich zkusenostech a pani doktorka pro ni byla spis jako kamaradka se kterou se dobre hraje). Za nas velky palec nahoru za pristup. Nebyl problem nam dat nekolik alternativ leceni a pocitat s tim jak to delame my. Dekujeme

MUDr. Pavlína Zaoralová

Takové štěstí, že jsem se k paní doktorce dostala! Je fantastická. Ona vlastně neléčí jen děti, ale je velkou psychickou oporou i rodičům a to je někdy opravdu nad zlato. Léčí opravdu se "selským rozumem" a nadhledem. A na diagnostiku má "nos". Sestřičky jsou taky fantastické. Jediné co bych si přála, aby měla paní doktorka více času na odpočinek, protože toho má opravdu hodně.