DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o., PL pro děti

DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o., PL pro děti

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresy (2)

DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o., PL pro děti
Horní lán 10A/1310, Olomouc 77900
DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o., PL pro děti logo
DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o., PL pro děti
Sadové náměstí 26, Olomouc 77200
DĚTSKÉ ZDRAVÍ s.r.o., PL pro děti logo
Pojištění
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  Z
  MUDr. Eva Bazgerová Jiný

  Fantastická doktorka, pečlivá, vše mi je dostatečně vysvětleno ohledně diagnózy a postupů léčby. Srozumitelné a ještě napsáno na papírku, abych s ek tomu mohla doma vrátit a ujistit se, že jsem na nic nezapomněla. Velmi si vážím komunikace a péče, kdy jsme odeslání na další vyšetření, aby se nic nezanedbalo. Vždy vstřícná a milá. Syn zbožňuje návštěvy u doktorky a vždy se moc těší. Děkujeme za vaší péči a starost!

  K
  MUDr. Barbora Xinopulu Jiný

  Uzasne mila, dite brala individualne, udelala si na nej tolik casu kolik dite potrebovalo, ab nemelo z zadneho ukonu strach. Takovy pristup jsme jeste nezazili (dcera se hodne boji doktoru po predchozich zkusenostech a pani doktorka pro ni byla spis jako kamaradka se kterou se dobre hraje). Za nas velky palec nahoru za pristup. Nebyl problem nam dat nekolik alternativ leceni a pocitat s tim jak to delame my. Dekujeme

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Pavlína Zaoralová

  Takové štěstí, že jsem se k paní doktorce dostala! Je fantastická. Ona vlastně neléčí jen děti, ale je velkou psychickou oporou i rodičům a to je někdy opravdu nad zlato. Léčí opravdu se "selským rozumem" a nadhledem. A na diagnostiku má "nos". Sestřičky jsou taky fantastické. Jediné co bych si přála, aby měla paní doktorka více času na odpočinek, protože toho má opravdu hodně.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu