Soukr.ordinace PL pro dospělé
Jana Wericha 524/524, Blatná

Paní doktorce chybí lidský přístup k pacientům. Je arogantní , protivná , neochotná. Také mě fascinují její prostoje mezi jednotlivými pacienty.Dalšího si zavolá klidně až za 15 minut. A Dorazila mě chybně určená diagnoza . Jediná,kdo v její ordinaci za něco stojí je slečna stážistka. Ta je na rozdíl od paní doktorky hodná a pečlivá.

paní doktorka má pacienty akorát na snadný výdělek a jinak nic dlouhá čekací doba je normální informace o ordinaci raději nikde nezveřejňuje když tam zavoláte sestra jenom štěká a objednání není možné pro to, že tvrdí jak mají strašně plno. Doktorka usnula někde v 80 letech a nové věci ji nezajímají hlavně když to SYPE.Proto silně nedoporučuji a lituji ty kteří u ní zůstávají.

Moje první a doufám poslední zkušenost s jmenovanou lékařkou. Informace o tom jak probíhá její způsob jednání s pacienty jsem měla díky svým známým a rodinným příslušníkům, ale teprve osobní zkušenost mi to vše potvrdila. Bohužel Blatná je malé město a lidé nemají možnost kam za dobrým lékařem přejít. Já sama dojíždím k lékaři přes 30 km, jen proto, že ho považuji za opravdu mimořádně kvalitního jak po odborné tak lidské stránce. Dnes měl dovolenou a zástup právě zmíněná lékařka. Už jen čekání v čekárně na to až na Vás přijde řada je zážitek, naprosto každé slovo z ordinace je slyšet v čekárně takže ochrana soukromí kterou se lékařka "zastiňuje" tím že si vyvěsí v čekárně Ženevskou deklaraci je absolutně nulová. Nebudu zde negativně hodnotit to že si v čekárně počkám, neb nejsem objednána, to mi přijde ještě normální, že přednostně vezmou objednané pacienty. Přístup lékařky je chladný, arogantně poučuje pacienta, po sepsání anamnézy (která je prý nutnost i když potřebuji jen předepsat lék od svého lékaře) se hlásí o 30 korunový regulační poplatek.Vybírá bez potrvzení. Až na mou poznámku za co že je regulační poplatek když jsem nebyla ani fyzikálně vyšetřena mi suše oznámí "že ještě neskončila" a následně mě tedy poslechne plíce během asi 8 nádechů.....Během té doby kdy se pacientovi "věnuje" stíhá ještě v rámci jedné konverzace komunikovat se sestrou která telefonuje s jiným pacientem......Opravdu jednání které se jen tak nevidí a zanechá ve vás hluboký zážitek z neprofesionálního přístupu lékaře.NEDOPORUČUJI a jsem vděčná za lékaře které jsem si sama zvolila a jejichž profesionalita není dána jen jejich diplomem.

Jsem ta jistá Jana Prokopcová a za chválou paní doktorky Kotroušové si stojím, ač se to někomu nelíbí. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, díky její péči jsem bez otravných zdravotních potíží, které mne provázely mnoho let. Po přechodu k ní a díky její správné diagnoze a doporučené léčbě jsem v pořádku a tak si jí za to moooc vážím. A pomohla nejen mě, ale mnoha členům naší rodiny. Navíc díky jejím znalostem a péči prodloužila život mému těžce nemocnému příteli a dopřála nám tak více společných dnů. Takže znovu říkám, že pro mě je to lékařka nešikovnější, nejpečlivější a jsem moc ráda, že jsem v její péči.

Paní doktorka je můj lékař už skoro 10 let. Vždycky mi velmi pomohla a poradila. Její odborné znalosti jsou obdivuhodné a přístup k pacientům milý a vstřícný. Jen vzkazuji těm, kteří si na paní doktorku stěžujete, abyste se sami zamysleli nad svým přístupem k doktorovi a velmi bych se divila, kdyby jste měli problém jen s ní. Ono těch špatných doktorů bude kolem vás více že??

Připadá mi že většinu pozitivních komentářů píše jedna osoba, jistá Jana Prokopcová, jí všude jenom vychvaluje ale nemá vůbec pravdu.

Jsem MUDr.Yvona Kotroušová a budu reagovat na dle mého názoru zřetelně účelové nepravdivé tvrzení pisatelky, která se buď stydí za své jméno, a nebo se bojí podepsat, protože si je vědoma toho, že lže. Podotýkám, že její tvrzení spadá do kategorie trestného činu pomluvy.
K tvrzení o dovolené - vyjma řádné 14 denní dovolené v září si nejsem vědoma dovolené ve středu. Pokud však má na mysli pisatelka středu 28.10.,šlo o státní svátek a opravdu nebyl pracovní den :-). Jinak vzhledem k objednávacímu systému jsme schopni dopředu řádně objednaného pacienta telefonicky či mailem
upozornit na naší nepřítomnost a přeobjednat jej, krom toho je vždy zajištěn
zástup jiného praktického lékaře. Pokud by tedy byl skutečně :-) přítel pisatelky řádně objednán, jistě by věděl o naší nepřítomnosti včas.

K tvrzení o svědectví v soudním sporu - zde pisatelka vědomě lže a pomlouvá, protože k žádnému svědectví lékařky u soudu nedošlo ( ani osobnímu, ani písemnou formou ), neboť soudce příslušného okresního soudu sám odvolal svědectví lékařky s tím, že tento pokyn dala jedna ze sporných stran.Bližší informace jistě ráda poskytne pisatelce její kamarádka, či se může pisatelka obrátit na příslušný okresní soud, či přímo na mě, pokud jí to ovšem svědomí dovolí.
Tvrzení o spolčení se s žalovanou stranou je irelevantní nepodložený výmysl pisatelky, který snad ani není nutno komentovat ...

MUDr.Yvona Kotroušová

V pondělíjsem byla u paní doktorky, byla milá pečlivá, věnovala se mi i přes to, že už dávno měla mít polední pauzu. Moc mi pomohla, trpěla jsem urputnou bolestí zad. Díky její medikaci je mi dnes mnohem lépe a mohu zase fungovat. A ráda bych reagovala na příspěvek níže. Paní doktorka není z těch, kteří se nechají ovlivňovat, aby vypovídala ve prospěch někoho i kdyby to měl být někdo z kolegů.
Na to jí znám moc dobře.

Kdysi byla pí. Kotroušová precizní empatickou lékařkou. Dnes je spíše nesmlouvavanou arogantní ženou. Za vše svědčí i fakt, že se přítel nedávno objednával na vyšetření. Volal ji v pondělí a ona ať přijde ve středu (nevím, zda hovořil přímo s ní nebo se sestrou). Vzal si v práci dovču a když dorazil ve sjednaný čas, na dveřích visela cedule: "Dovolená". Myslím, že je slušností alespoň pacienty obvolat :-(
Další zkušenost s ní má kamarádka, kterou fyzicky napadl vlastní manžel. Aby měla papír na policii, došla si týž den k ní na vyšetření. Na lékařské zprávě stálo, že "pacientka má značné množství podlitin po celém těle, které si nemohla způsobit sama..." atd... Kamarádka se poté rozváděla a mimo jiné tam uváděla i toto fyzické napadnutí. MUDr. Kotroušová ale u soudu vše popřela, najednou zcela obrátila a že prý si kamarádka vše zřejmě způsobila sama, a že vlastně ta zranění nebyla vůbec vážná... Kdyby tenkrát kamarádka nevytáhla onu lékařskou zprávu, tak by z ní MUDr. Kotroušová udělala lhářku. Abyste tomu rozuměli, ona ji totiž týden před soudem navštívila kamarádčina tchýně (mmch také dělá ve zdravotnictví) a protože dělají ve stejném oboru, "promluvila" doktorce do duše, aby nevypovídala v neprospěch jejího syna :-((((((((((((((((((

I já bych chtěla reagovat na ten jak ríká paní, cár papíru na dveřích. Víte, ono je slušné, když kýcháte, dát si alespoň ruku před pusu a to většina lidí nedělá a tím pádem se šíří bacily dál. A že si vzala paní doktorka roušku? No samozřejmě, aby mohla léšit nemocné, myslím, že pokud by byla nemocná, kam byste tak asi na ošetření šla, když vaše exkluzivní paní doktorka je stále po dovolených? Já jsem s paní doktorkou naprosto spokojená. Žádné dlouhé čekání, vezme vás v objednaný čas, prohlídky důkladné, diagnoza přesná. A milá paní, je dobře, že máte možnost volby lékaře, když vám tahle skvělá paní doktorka nesedí můžete jinam. Přeji vám, at´ vám vaše skvělá paní doktorka nic nezanedbá. :-)