Yveta Jandová, gynekolog Liberec

MUDr. Yveta Jandová

Gynekolog Více

51 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Žižkově 748/37, Liberec
Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
51 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

Za mě naprostá spokojenost, a to už 28 let. A pokud někomu paní doktorka nesedí, tak mu nic nebrání přejít jinam. Iva Hoffmannová


R
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

K paní doktorce chodím již více než 25 let, vždy příjemná a k mým potížím ohleduplná. Nikdy mě neodbyla a vždy poradila. Nemohu si na ni stěžovat. Vřele doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Přišlo mi, že paní doktorka mě až moc nutila do antikoncepce a tak jsem se odvážila přestat ji brát až nyní po dvou letech, co jsem původně chtěla. Také mi přišlo, že se mnou často mluvila s jak naprostým blbcem :/ takový pocit jsem měla bohužel od své první návštěvy 6 let zpět...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Nedávno jsem byla na první prohlídce u paní doktorky Jandové. Obávala jsem se, protože jsem četla nějaké negativní recenze na internetu. Mé obavy se ale nenaplnily. Paní doktorka byla naprosto skvělá, milá, usměvavá a ochotná. S mým problémem, který řeším již několik let, se mi snažila pomoci. Celou prohlídku si se mnou povídala, což mi v nepříjemné situaci na křesle velmi pomáhá. Za mě: Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Jsem v 7. měsíci těhotenství a dokud nebyly problémy, paní doktorka byla neutrální, vždycky byla chladná, to jsem neřešila, ale když mi má dát injekci, protože jsem prý RH negativní, tak mi řekne, to vám nebudu vysvětlovat, to jste si určitě přečetla na internetu. To nemluvím o problémech, co mě v těhotenství neustále provází a ona to neřeší, prý to má každá druhá. Nikdy nebyla těhotná, nedokáže se vcítit do situace ani lidí, není empatická a je dost laxní a ledabylá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

Už nikdy! V životě jsem nezažila někoho tak neochotného. Pokud chcete doktorku co Vás rychle odbyde pak jste našli tu pravou. Nepříjemnost, drzost..opravdu nemám slov. Z lékařského hlediska mi nezjistila zdaleka všechno jako moje nová doktorka. Opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila spoustu let, do te doby nez jsem se odstahovala mimo Liberec a musela si najit lekare v miste bydliste.Za ta leta nemuzu rict spatneho slova, zajímala se, starala se, mela snahu pomoci, vždycky jsme všechno vyresily, jen se mi ted po ordinaci styska.Pri vetsich zdravotnich problemech mi doporučila to nejlepší, co mohla.Jsem rada, ze jsem chodila k ni, nemenila bych a moc ji dekuji za všechno.A pokud nekdy nemá svůj den?To jsme všichni 365 dni v roce vysmati a bez starosti a na všechno kolem se dokážeme jen usmívat a byt mily?Minimalne ja tohle nedokazu.Takze za sebe muzu jedine doporucit.


P
Ověřeny pacient

Po 16ti letech docházení k paní doktorce a jednom čerstvém těhotenství, po kterém máme doma nádherného juniora, moc děkuji, že tuto paní doktorku mám ;-) když mne k ní ve 14ti letech poslal dětský doktor s obtížemi a mohla jsem poté srovnat s jiným doktorem, který funguje v našem městě, jsem moc ráda, že dojíždím k ní. Těhu s ní úplně bájo a doufám, že budeme spolu absolvovat někdy i druhé :-D děkuji paní Doktorko, Petra M. Turnov :-)


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 25 let od mého 1. těhotenství a nemohu si stěžovat. Vždy milá, poradí se všemi mými dotazy. Děkuji


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již od svých 15ti let. Nemůžu jí nic vytknout, občas je přísnější, ale někdy to musí být. Já jsem za to ráda, má tak respekt. I když jsem se v 21 letech odstěhovala do Prahy, stále jsem nechtěla od doktorky odejít, dojížděla jsem. I v prvním těhotenství s břichem jsem dojížděla a paní doktorka byla naprosto super. Vždycky mi vyšla vstříc. I sestřička je naprosto milá a nemůžu si stěžovat.
Žádné nesmyslné tisícové poplatky jako v Praze a přesto se vám dostane opravdové péče. To se v Praze nemůže stát. Po 2 letech jsem znovu těhotná a už dojíždět se skoro 2 letou holčičkou opravdu nemůžu, tak hledám tady v Praze a jsem z toho fakt zoufalá. Kéžby v Praze byla taky taková paní doktorka Jandová jako v Liberci :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti