Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský
Na Žižkově 748/37, Liberec

Umístění: Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský Jiný

Od paní doktorky jsem odešla poté, co mě půl roku léčila antibiotiky, protože jsem měla výtok. Dále mě trápila vysoká krvácivost. Když mi dávala pátá antibiotika, která jsem měla již na začátku a nezabrala, zeptala jsem se, proč mi je dává, když neúčinkovala. Utrhla se na mě, jestli jsem lékař a jestli tomu rozumím lépe. Po tomto vystoupení jsem odešla k jinému lékaři, který mi provedl sono, což pí. doktorka nikdy neudělala. Byl mi zjištěn velký nález a pan doktor mě hnal ihned pod kudlu. Můj názor je ten, že pokud vám nic není, paní doktorka je v pohodě. Pokud se objeví problém, nedokáže pomoci.

Umístění: Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

Za mě naprostá spokojenost, a to už 28 let. A pokud někomu paní doktorka nesedí, tak mu nic nebrání přejít jinam. Iva Hoffmannová

Umístění: Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

K paní doktorce chodím již více než 25 let, vždy příjemná a k mým potížím ohleduplná. Nikdy mě neodbyla a vždy poradila. Nemohu si na ni stěžovat. Vřele doporučuji!

Přišlo mi, že paní doktorka mě až moc nutila do antikoncepce a tak jsem se odvážila přestat ji brát až nyní po dvou letech, co jsem původně chtěla. Také mi přišlo, že se mnou často mluvila s jak naprostým blbcem :/ takový pocit jsem měla bohužel od své první návštěvy 6 let zpět...

Nedávno jsem byla na první prohlídce u paní doktorky Jandové. Obávala jsem se, protože jsem četla nějaké negativní recenze na internetu. Mé obavy se ale nenaplnily. Paní doktorka byla naprosto skvělá, milá, usměvavá a ochotná. S mým problémem, který řeším již několik let, se mi snažila pomoci. Celou prohlídku si se mnou povídala, což mi v nepříjemné situaci na křesle velmi pomáhá. Za mě: Doporučuji.

Jsem v 7. měsíci těhotenství a dokud nebyly problémy, paní doktorka byla neutrální, vždycky byla chladná, to jsem neřešila, ale když mi má dát injekci, protože jsem prý RH negativní, tak mi řekne, to vám nebudu vysvětlovat, to jste si určitě přečetla na internetu. To nemluvím o problémech, co mě v těhotenství neustále provází a ona to neřeší, prý to má každá druhá. Nikdy nebyla těhotná, nedokáže se vcítit do situace ani lidí, není empatická a je dost laxní a ledabylá.

Už nikdy! V životě jsem nezažila někoho tak neochotného. Pokud chcete doktorku co Vás rychle odbyde pak jste našli tu pravou. Nepříjemnost, drzost..opravdu nemám slov. Z lékařského hlediska mi nezjistila zdaleka všechno jako moje nová doktorka. Opravdu nedoporučuji.

K paní doktorce jsem chodila spoustu let, do te doby nez jsem se odstahovala mimo Liberec a musela si najit lekare v miste bydliste.Za ta leta nemuzu rict spatneho slova, zajímala se, starala se, mela snahu pomoci, vždycky jsme všechno vyresily, jen se mi ted po ordinaci styska.Pri vetsich zdravotnich problemech mi doporučila to nejlepší, co mohla.Jsem rada, ze jsem chodila k ni, nemenila bych a moc ji dekuji za všechno.A pokud nekdy nemá svůj den?To jsme všichni 365 dni v roce vysmati a bez starosti a na všechno kolem se dokážeme jen usmívat a byt mily?Minimalne ja tohle nedokazu.Takze za sebe muzu jedine doporucit.

Po 16ti letech docházení k paní doktorce a jednom čerstvém těhotenství, po kterém máme doma nádherného juniora, moc děkuji, že tuto paní doktorku mám ;-) když mne k ní ve 14ti letech poslal dětský doktor s obtížemi a mohla jsem poté srovnat s jiným doktorem, který funguje v našem městě, jsem moc ráda, že dojíždím k ní. Těhu s ní úplně bájo a doufám, že budeme spolu absolvovat někdy i druhé :-D děkuji paní Doktorko, Petra M. Turnov :-)

K paní doktorce chodím již 25 let od mého 1. těhotenství a nemohu si stěžovat. Vždy milá, poradí se všemi mými dotazy. Děkuji