Adresa

Švermova 4b, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
22 názorů

B
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je milá, vše vysvětlí a poradí.Nikdy jsem neměla sebemenší problém.Sestřička je taky velice milá a ochotná néjen ve své pracovní době,ale i mimo ní!!.Nemůžu si na nic stěžovat.Lékařka na pravém místě


T
Ověřeny pacient

Když je dítě nachlazené, vyšetřuje ho půl hodiny a když se děje něco závažného, tak mávne rukou a pak se diví. je to dobrá lékařka na banální nemoci. Kdyby alespoň odesílala k odborníkům, ale ona nedokáže ani poznat, že se něco děje. nepozná ploché nohy, ani skoliozu.
Nehledě na to, že chodí neustále pozdě a sestra hodnotí výsledky testů.
Zanedbala mi 2x dítě a protože poslední zanedbání nese následky, rozhodně si budeme na ni stěžovat !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá ,hodná . Chodím k ni se třemi syny a nemůžu si stěžovat .Vždy je obětavá a hlavně velmi pečlivá .Sestřička je taky velice hodná a i když je někdy unavená vždy má profesionální přístup k dětem a chová se k nim velice milé .To co mi nevysvětlí odborný lékař mi vždy paní doktorka s velkou trpělivostí vysvětlí .Můžu jen doporučit .


K paní doktorce chodím od narození a jsem velice spokojená,jak s přístupem sestřičky,tak i paní doktorky,která je velice milá,spolehlivá a ochotná.A určitě,jak budu mít jednou své vlastní děti,tak vím,kde budu s nima chodit.


Ověřeny pacient

Chodím k doktorce od té doby co mi jiný lékař předávkoval léky dceru,když jí byl rok a půl,dnes jí je 14 a nemůžeme si lékařku i sestřičku vynachválit.Je to super ordinace,když mohu hned jí doporučím.


Chodili jsme s dcerami 17 let k paní doktorce a nikdy se ona ani sestřička neusmály. Často chodila pozdě, sestra je nepříjemná a neochotná. Né jednou jsem byl svědkem kdy odmítla nějakou maminku, že je půl desáté a oni ordinují do desíti. To je další věc, necelé dvě hodiny pro nemocné!
Lékařka je sice pečlivá,ale důležité věci přehlíží a naopak z prkotin dělá velblouda.
A co nemá obdoby v drzosti-sestra hodnotí krevní testy a rozhoduje o tom zda je nutná léčba. Volali jste někdy na výsledky?Předala Vám lékařku? Pokud to nebylo velice, velice závažné tak ne. Né jednou jsme zjistili, že sestra nám řekla,že je kver v pořádku a nebylo to tak.
Myslím,že ti co zde hodnotí kladně, mají povětšinou zdravé děti, ale nedej Bůh, aby Vám onemocněli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce chodíme několik let a já,manžel i děti jsme s ní nadmíru spokojeni.Vždy ochotně poradí,je pečlivá.Sestřičká je také velice milá,ochotná.Děti se vždy do ordinace těší


naprosto perfektní přístup k dětským pacientům,příjemné vystupování,milý úsměv a plná důvěra v tuto ambulanci


Příšerný přístup!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


taky se připojuji se slovy chvály na tuto ordinaci,chodím tam s dcerama už 11 let a stále perfektní přístup moc děkuji za takovou paní doktorku i sestřičku


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti