Vratislav Seifert, gynekolog Mariánské Lázně

Vratislav Seifert

Uložit

Gynekolog Více

29 názor

Uložit


Adresa

GaP SPA MUDr.Seifert s.r.o. "
Hlavní tř.267/27 Centrum Kamenný dvůr;, Mariánské Lázně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: GaP SPA MUDr.Seifert s.r.o. " Jiný

K panu doktorovi chodím už skoro 20 let a vždycky jsem byla spokojená. Vždycky mi vse vysvětlil, poradil a péče v těhotenství byla výborná. Za mě je to výborný doktor a i když bydlím víc jak 20km od Marianek, neměnila bych.

Ověřený profil

K panu doktoru chodím už skoro rok vím není to moc dlouho ale před ním jsem chodila k jinému a přišla jsem o miminko pak jsem otěhotněla znovu a zas mě chtěly poslat na operaci že je miminko mrtvé tak jsem přešla k panu doktoru a mám krásnou a zdravou holčičku. Jak tu někteří píšou že pak doktor nechce říct pohlaví tak mě ho řekl normálně moje máma k němu chodí od svých 18 let a jsme tři a pokaždé pohlaví řekl jen kdyz si není na 100% jistý tak pohlaví neřekne.
Já jsem velmi spokojená.

Ověřený profil

chodím k panu doktoru už přes 2 roky..musím říct, že sestřička je výborná proti ní nemůžu říct ani slovo..Ale doktor..Neustále chodí pozdě, nedodržuje ordinační dobu a co s z toho, že si s pacientkou dobře popovídá a zpříjemní ji tuto návštěvu..Několikrát řeším pořád jeden a ten samý problém dokola, jedinou léčbu doktor vidí v antibiotikách - bohužel..Když se ho na něco zeptám, tak mi odpoví, že to není pravda, že nemám věřit informacím z internetu...Od ledna přestupuji jinam..Zaplať pán bůh, že jsem dostala rozum! Nikdy víc..

K
Ověřený profil

Souhlasím s paní. Doktor sice Vas hezky přivítá ale jinak naprosto katastrofa... Na každý problém co jsem mela v těhotenství mi řekl ze jsem v jiném stavu at se nedivím. Chodí pozdě, někdy zruší ordinaci tohle je normální ?? Na sestřičku která tam bývá nemůžu říct ani slovo vždy skvělá a ochotná a za čekací doby v ordinaci bohužel nemůže kdyz doktor chodí pozdě . Doprošovat se doktora o genetiku kde to jsme ?? Pohlaví neřekne.. Za mě pana doktora uz nikdy.. A měl by se zamyslet jestli tuhle profesy chce dále vykonavat.

.
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem se zaregistrovala díky názorům pacientek na této stránce a udělala jsem obrovskou chybu. Možná, že se s ním hezky povídá a třeba gynekologické problémy řeší dobře, ale to nemohu posoudit, jelikož jsem k němu přešla na začátku těhotenství a péče jako taková, je vážně na pováženou, utz má sice hned v ordinaci, ale prakticky ho nevyužívá, místo toho aby pacientky poslal na genetické screeningy plodu do Plzně, tak radši udělá Screening ve svojí ordinaci s tím, že mamince jenom ukáže miminko a změří jeho velikost, jestli už ale dítě nemá nějakou vývojovou vadu, nebo jestli odpovídá růstově ho nezajímá, neni schopný spočítat ani prstíky na končetinách a nehledě na to, že jsem ho několikrát prosila, ať mi zdělí pohlaví, tak zatloukal a prostě mi to zdělit nechtěl s tim, ať si počkám k porodu. Já jezdila ještě raději do Plzně na genetiku, abych si byla jistá, že je dítě vývojově v pořádku a velikostně odpovídá týdnu, bohužel jsem se ale musela objednávat sama jako samoplátce bez žádanky a platit za každý UTZ 1000 kč... Přešla jsem na konci těhotenství k jinému lékaři a péče u něj se nedá srovnávat, hned mě poslal do nemocnice na pravidelné monitory miminka, na které mě Seifert ani nechtěl poslat a bez toho by se moje malá ani nemusela narodit živá, v bříšku už se jí nedařilo dobře, porod museli vyvolat. Vážně doktora nedoporučuji...

M
Ověřený profil

Pan doktor Seifert je příjemný a milý, dobrý lékař. Před ordinací se většinou čeká trochu déle, ale to vůbec nevadí. Již má matka byla v jeho péči, a byla jí provedena jakási operace, aby mohla mít děti, i když jí jiní lékaři už nedávali naději (důkazem jsem já :), nemohla si ho vynachválit. Doporučuji.

Ověřený profil

Doktor si sice hezky povídá, ale zásadně nezatahuje žaluzie když je venku tma. Stojíte s holou .... a koukáte se lidem do bytů a do oken Hotelovky. Jeho odbornost je na pováženou. Sestra je většinou nepříjemná. Co mi nejvíc vadí, tak vnucují předražené léky. Bez ptaní si nechají zaplatit léky na mykózu třeba za 70,- a přitom v lékárně je doplatek 7,- ! Například antikoncepci, co stojí v lékárně 400 mají za 550,-. Vybírají regulační poplatky i za preventivní prohlídky.

Nemůžu si stěžovat, vždy milý a ochotný, hodně mi pomáhá s mými nervy, protože když jsem v ordinaci doktora, měním se v solný sloup :D vyšetření vždy profesionální a všechny náležitosti jak mají být, takže můžu pouze chválit. Navíc i mé známe jsou s ním spokojeny, včetně mojí mámy, která opravdu ví co jsou to gynekologické problémy. Navíc musím pochválit i milou sestřičku, která vždy ochotně poradí.

Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila velmi dlouhou dobu. Vzdy jsem byla absolutne spokojena mimo jine nasadil vysokou latku a nyni kdyz bydlim na druhem konci republiky a mam za sebou tehotenstvi i porod nemuzu najit lekare,ktery by mi jej alespon castecne nahradil. Nezazila jsem u jineho lekare, aby mi pomohl z kresla ani ,aby byl tak mily. D Ševečková Ostrava

Nechodím k doktorům zrovna ráda, ale prevenci si hlídám. Pokaždé, když mám absolvovat preventivní gynekologickou prohlídku, tak mám trochu strach a když odcházím z ordinace, tak se sama sobě divím, z čeho mám vždy před prohlídkou takové obavy. PAN DOKTOR je moc fajn člověk, dokáže nejen poradit, ale i povzbudit. Je to člověk na správném místě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti