Praktický lékař gynekolog
Příčná 3, Litovel

zdravím,k panu doktorovi Konečnému jsem chodila cca 14dni a odesla.Pan doktor moc nemuví a když jsem chtěla navázat kontakt a v době tehotenství se zmínila o tom že užívam kyselinu listovou v domení že rekne svůj názor,rekl mi at to resím se sestřičkou :-(
Mela jsem akutní problémy v době tehotenství a když jsem se dostavila za panem doktorem byl bohužel taky u lekaře ani sestřička mi nedoporučila nekoho jiného ani se nezeptala jak moc akutní muj problém je........nedoporucuji

Pan doktor je sice strohý, moc toho neřekně, člověk se musí ptát, ale vždy odpoví. Na konci těhotentví se mu nezdál ultrazvuk plodu, tak mě hned poslal do FN Olomouc. Vše bylo naštěstí v pořádku, ale rozhodně nechtěl nic podcenit. Co se týká péče v těhotenství, byl pečlivý.

je perfektní.M

k dr. chodím už deset let, co se týče komunikace, tak většího huhlu jsem nezažila. Při druhém těhotenství byla péče katastrofální, kontroly po pěti týdnech, to že jsem měla málo plodové vody, to ani nepostřehl, kamarádky, které měly stejný termín jako já, byly už v péči porodnice, já nikoli, ani jsem neměla výsledky ze stěrů z děložního čípku, hrůza. Naposledy jsem u něj byla po šesti týdnech od porodu, což bylo na přelomu října a listopadu a když jsem si nechala zpřístupnit účet u zdrav. pojišťovny, tak jsem se nestačila divit. Díky tomuto výpisu jsem zjistila, že se léčím s nějakou cystou a neustále chodím na ultrazvuky (prosinec, leden, únor, březen), samozřejmě jsem tam od října či listopadu VŮBEC NEBYLA, takže zkuste si projít výpis, jestli také náhodou nemáte nějakou chorobu:-))) Už se poohlížím po jiném dr., mějte se všichni krásně.

Nemohu si na pana doktora ztěžovat jak píšete tak i já mám pokaždé nachlažený močový měchíř a věčimou si brblá pod nos.Ale mě pokaždé pomohl a vyléčil je dobrý a rozhodně lepší než například Mudr Fousová.Je ochotný poradit a pomoct.Je dobrej.

Velmi dobrý lékař,nemohu si stěžovat....A jak tady některé píšete že předepisuje masti atd.bez vyšetření tak stím 100% NESOUHLASÍM!!!!!

Souhlasím s Petrou Z. :)

Možná pan doktor s pacientkou nepovídá mnoho, ale je gynekolog, není tam od konverzování. Díky tomu dle mých zkušeností funguje objednání se na určitou hodinu. Na dotazy odpovídá ochotně, bezproblémů vysvětlí, pokud něco není jasné. Diagnozu "od stolu" jsem u něj nezažila. Pokud mi řekl, že je něco s močákem, tak mi to taky bylo potvrzeno.
Velmi si jej cením, i když za ním dojíždím poměrně zdaleka.

Chodím k němu už dlouho a nemůžu si na něho vůbec stěžovat,já jsem s nim spokojená takže se můžu zatim spolehnout na jeho práci

Nebyla jsem spokojena ani s přístupen, ani s komunikací. Nikdy se nedívá pacientce do očí, jako by mluvil jen tak, tiše, plaše, rychle,... Léčení bolestí břicha v těhotenství bez jakéhokoliv vyšetření, zkrátka přes stůl od počítače,... s tím opravdu nesouhlasím. Vysvětlení typu: "to tak bývá" mě neuklidňuje, když nevím proč. Zkrátka jsem ráda, že tam už nechodím.