Vobořilová Reno, praktický lékař Hradec Králové

MUDr. Vobořilová Reno

Praktický lékař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wonkova 782, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Á
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Vždy milá a ochotná pomoci. Ať jsem přišla s čímkoliv. Když si nevěděla rady, hned mi psala doporučení ke specialistovi. Jen někdy je čekárna prázdná, jindy praská ve švech, ale to lékař neovlivní.


Na tuto stránku jsem narazil náhodou a ani jsem netušil, že se takto doktoři hodnotí.
Jsem s paní doktorkou velmi spokojený. Sice se v čekárně čeká déle, ale co, přeci to není stánek s občerstvením. Komplexní vyšetření, odborná pomoc, lidskost a vlídnost. Velmi skvělá doktorka...


Chodím k paní doktorce již 5 let, a jsem naprosto spokojená, vždy bez čekání, skvěle vyšetří, poradí a dokonce pošle na preventivní odběry krve když se jí něco jen málo nezdá. Mohu vřele doporučit, neměnila bych!!!


Paní doktorku mohu jen doporučit, milá, vstřícná, chodím k ní již několik let a vždy mi pomohla.Teď má novou milou sestřičku, takže jsem nanejvýš spokojena.


K paní doktorce jsem přešla na doporučení kamarádky a jsem s ní spokojená. Zkušená a milá a teď má i novou velmi milou sestřičku.


Pokud chcete strávit půl dne v čekárně, tak vřele doporučuji...Paní doktorka je zbrklá (vše po ní kontroluji),na co se sama nezeptám, to se od ní nedozvím a nebo jí nerozumím...Nepátrá po příčinách nemoci, na výsledky odběrů se čeká i 14dní. O vyšetření ke specialistovi musíte dlouze žádat a zdůvodňovat. Několikrát mi předepsala léky, které již nejsou roky na trhu.Hodlám přestoupit k jinému lékaři!


K

K paní doktorce Vobořilové chodím již celá léta a jsem s ní velice spokojena.Je milá a vstřícná,vždy ochotná pomoci, po léčebné stránce mi vždy pomohla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti