Ord. praktického lékaře stomatologa
Litoměřická 272, Štětí

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Nejlepší zubní lékař chodím k němu již 24let nemohu si na nic stěžovat. Za mně nejlepší. Doufám, že bude ordinovat co nejdéle jinak nevím ke komu bych šla.

Výborný a svědomitý lékař, dobrý člověk. Díky své pečlivosti a profesionální erudici zahránil a prodloužil životnost patnáct let starého "můstku", i když jsem nepatřil mezi jeho kmenové pacienty. Ochotný a lidský...

Dlouhodobá praxe, nové postupy a materiály, vstřícnost - nemá chybu

Ochotný, precizní. Pečlivý, přímo pedantický. Ošetření od tohoto lékaře nebylo nikdy nutno opakovat, což o ostatních místních nemohu potvrdit.

Výborný zubař, je velmi pečlivý, všechno předvede ukáže, na objednání nemusím čekat půl roku, to co mi předchozí zubařka za deset let docházení zkazila, on dal za tři měsíce dopořádku. Vybavení má také na dost dobré úrovni, žádné škrábání zubního kamene, ale má na to ultrazvuk. Při první návštěve mi ukázal, jak si správně čistit zuby(což jsem si u předchozí zubařky mohla nechat jen zdát). Na pacienta má čas a plně ho využije:)