MUDr.

Urolog

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• velmi slabý

Již rok chodím k panu doktorovi s opakujícími se záněty močových cest, po minimálně 7 recidivách mi neustále píše jen stejná antibiotika na akutní problém, o preventivní léky si musím říci sama, jinak mi je sám nenabídne (jím napsané léky však stejně recidivě nezabrání). Na mou otázku k doplňkové, či jakékoli jiné léčbě (když současná očividně nefunguje) má jedinou odpověď - toto my neděláme, s tím Vám nemohu pomoci, nic o tom nevím. Jeho jediná "odborná" rada, kterou mi vždy dá na cestu - musíte hodně pít a teple se oblékat (piji i oblékám se stejně po celý svůj život - vydatně). Budu si hledat jiného lékaře, docházení sem nemá žádný význam.

• velmi dobrý

S panem doktorem jsem velice spokojená.Je velice pečlivý,okamžitě našel problém,který nikdo jiný u mne neregistroval....mockrát děkuji.Hana R.

• velmi dobrý

odborník na svým mistě jenom sestru až výměni nebo vyhodi neschopna a neví naco jsou telefoný.

• velmi dobrý

Ochotný,ve svém oboru č.1,prostě není co dodat!!!

• dobrý

Pan doktor je pečlivý ,poctivý v práci ,vysvětlí,vyhubuje ,že chodíte pozdě.

• dobrý

Doporučuji,snad jenom by mohl být více otevřený svým pacientům a bral je jako rovnocené partnery.

• velmi dobrý

Vynikající odborník a specialista na svém místě

Vynikající odborník