MUDr.

Dr. Martínka 7

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Tyršova 34
    70200 Ostrava, moravskoslezský

Pavlovova 29
    70030 Ostrava, moravskoslezský

• Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih
    70030 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Hodnocení pacientů:

• Již rok chodím k panu doktorovi s opakujícími se záněty močových cest, po minimálně 7 recidivách mi neustále píše jen stejná antibiotika na akutní problém, o preventivní léky si musím říci sama, jinak mi je sám nenabídne (jím napsané léky však stejně recidivě nezabrání). Na mou otázku k doplňkové, či jakékoli jiné léčbě (když současná očividně nefunguje) má jedinou odpověď - toto my neděláme, s tím Vám nemohu pomoci, nic o tom nevím. Jeho jediná "odborná" rada, kterou mi vždy dá na cestu - musíte hodně pít a teple se oblékat (piji i oblékám se stejně po celý svůj život - vydatně). Budu si hledat jiného lékaře, docházení sem nemá žádný význam.

• S panem doktorem jsem velice spokojená.Je velice pečlivý,okamžitě našel problém,který nikdo jiný u mne neregistroval....mockrát děkuji.Hana R.

• odborník na svým mistě jenom sestru až výměni nebo vyhodi neschopna a neví naco jsou telefoný.

• Ochotný,ve svém oboru č.1,prostě není co dodat!!!

• Pan doktor je pečlivý ,poctivý v práci ,vysvětlí,vyhubuje ,že chodíte pozdě.

• Doporučuji,snad jenom by mohl být více otevřený svým pacientům a bral je jako rovnocené partnery.

• Vynikající odborník a specialista na svém místě

• Vynikající odborník