MUDr.

Vlastimil Říha

Chirurg

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg

Tachovská 80
    30166 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Moc doporučuji! Všichni moc milí! I když je čekárna plná, jde to rychle, takže doba čekání je úmosná.

• S

Já mám s panem doktorem Říhou i sestřičkami jen ty nejlepší zkušenosti, ať už jde o ošetření, přístup k dospělým i dětským pacientům nebo dobu strávenou v čekárně. Jeho pomoc už jsme vyhledali cca 6x (naposledy včera :-) Takže za sebe určitě doporučuji. Pavla

• Vřele doporučuji! Pan doktor mi byl doporučen a i když to mám k němu dost daleko, tak nelituji. V čekárně hodně lidí, ale ambulance běží velmi rychle, pacienti se střídají ve dvou místnostech, sestřičky běhají a čekání není nijak dlouhé. Pan doktor pomohl mně i mé manželce, která špatně chodí a obě sestčky jí pomohly až na chodbu a ta starší vyvezla na vozíku manželku až k autu! To jsem ještě nikde neviděl! Maximální ochota. Bohužel řada pacientů v čekárně si této snahy moc neváží a slyšel, jsem z ambulance až do čekárny, jak jedna paní sprostě urážela personál i pana doktora. Divím se, že si zachovali chladnou hlavu. Bohužel pacienty ji nikdo nevybírá.
    Vřele doporučuji a přijedeme zase Vratislav Novák

• Takovej blb se jen tak nevidí, přišel sem, že me bolí koleno, ale už to přestavalo ´´potreboval sem jen papir do prace jinak bych tam ani nešel´´ vzal mi nohu trhnul, začalo to znovu bolet a to dalšich půl roku. Pak mi řekl že sem opilej když sem si stěžoval a chtěli na mě zavolat policajty no to sem nezažil arogance sestry, která má černej pás v karate a rada by vás zpacifikovala no takovou návstěvu u lékaře jsem v životě nezažil rači tam nechodte

• D

Návštěva MUDr. Říhy byla nezapomenutelná - sestra i lékař neskutečně arogantní. Chování k pacientům je děsné. Sestra sotva vyjde z ordinace arogancí jen překypuje, povýšený hlas na každého. Už nikdy více návštěva u nich!!

• Dobrý den,
    i já se přidávám ke kladnému hodnocení!! Jsem maximálně spokojená s panem doktorem, jak s jeho profesionální prací,tak přístupem k pacientům. O mě i mé děti se stará jak pan doktor, tak sestřičky naprosto profesionálně, ale zrovna tak i milé a příjemné jednání je samozřejostí,nestalo se mi,aby se pan doktor či sestry chovali jakkoli nepříjemně.Což se mnohdy nedá říct o pacientech v čekárně!!!Mnohokrát bych mohla i jmenovat ty, co se chovali a mluvili ""jako prasata"" a mysleli si jak moc jsou tím důležití -přitom je to jen projev hulvátství a nevychovanosti.Prostě ode mě má pan doktor i sestřičky 1* a ostatní ať si proberou svoje svědomí....!!!!Renata B.

• Pana doktora Říhu mohu doporučit jako špičkového odborníka ve svém oboru,

chodil jsem k němu spatními ostruhami a pomohl mi po zdravotní stránce. Chodil k
    němu děda po amutaci palce, babi s rukou, maminka s kolenem a všichni pějeme jen chválu. Sestřičky maximálně ochotné, fronta odsípá, a kdyby se takhle všude chovali k pacientům, tak by to bylo dokonalé. Špatné zkušenosti mám na IV. poliklinice na Doubravce, nevím už jaký lékař .. chirurg.. spíš ortopéd, arogance sestry, a ten rentgen,, Katastrofa,,,,

Když na chíru,, jedině do Tachovské ulice...

Heicl Tomáš

tominotomik@seznam.cz

• Pohodový doktor, příjemná mladá sestřička, rychlé a kvalitní ošetření. Naprosto spokojen :)

• Velice příjemný lékař i jeho sestřičky, kam chodím už léta já i celá moje rodina. Vím, že nejsme jediní, kterým se přestává líbit poslouchat vulgární a arogantní názory na pana doktora i sestry v čekárně. Sama jsem byla několikrát svědkem,jak pacienti byli drzý na sestru, dokonce jsem se sama pohádala s "pánem", který sestřičce řekl, že za 30,-Kč by před ním měla klečet a ne po něm chtít zprávu z předchozího vyšetření!!!! Je to neuvěřitelná drzost, co si dnes lidé dovolí a pak si ještě stěžují,když se sestra PRÁVEM ohradí. Vůbec nevěřím tomu, že by tenhle PAN DOKTOR si sám psal nějaké hodnocení, nemá to zapotřebí!!! Vždy jsou ochotní pomoci až za rámec svých možností, jen ale ke SLUŠNÝM lidem. A těch je čím dál méně!!! Tohoto lékaře DOPORUČUJI VŠEM, nedejte na ty zlostné názory, protože bůhví, jak se oni lidé chovali a jak to vlastně bylo. Bartáková Marie

• Nehodnotím lékaře, toho neznám, hodnotím charakter předchozího hodnocení. Pokud se dotyčný neumí ani podepsat, mám pochybnosti o jeho věrohodnosti. Ti, kteří nejvíc křičí, mají sami máslo na hlavě.