Vlastimil Říha, chirurg Plzeň

MUDr. Vlastimil Říha

Chirurg Více

25 názorů

Uložit


Adresa

Tachovská 80, Plzeň
M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Na této chirurgii je profesionální lékař a moc hodné sestřičky, které si umí velmi dobře zorganizovat svou práci.
Také mě vyhovuje krátká doba čekání.


I
Ověřeny pacient
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg opařenina st.2b

Vynikající léčba.
Pan doktor je vynikající odborník a také moudrý ve volbě metod léčení. Můžu srovnávat. Před lety jsem byla s popáleninou stejného stupně (2b až 3) u jiného lékaře a léčba tam byla docela bolestivá (ohledně odstraňování nekrozy), kdežto metody pana doktora Říhy jsou zcela nebolestivé a vedou k ukázkovému hojení a to v relativně krátké době (vzhledem k hloubce poškození). Jsem velmi vděčná a mohu jen doporučit. / I práce sestřiček je vynikající, jsou velmi zručné a šikovné, cením si toho.


M
Ověřeny pacient
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Zlomenina kotníku

Za mě super. Čekací doba poměrně krátká. Sestry i doktor přijatelně příjemní a po dlouhé době na mě někdo působil, že chce pomoct a nesnaží se mě mít jen co nejrychleji z krku. (Předchozí zkušenosti: chir. FN Bory - čekací doba min. 2 hodiny a přístup personálu velmi laxní)


Ověřeny pacient
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Pooperacni kontroly a reseni komplikaci

Velmi svedomity profesional, ktery me velmi pomohl. Pacientu byva hodne, ale sestry maji propracovany system bez prostoju, takze vetsinou neni cekani dlouhe. Vsichni jsou velmi ochotni a pozorni.


K
Ověřeny pacient

Moc doporučuji! Všichni moc milí! I když je čekárna plná, jde to rychle, takže doba čekání je úmosná.


S
Ověřeny pacient

Já mám s panem doktorem Říhou i sestřičkami jen ty nejlepší zkušenosti, ať už jde o ošetření, přístup k dospělým i dětským pacientům nebo dobu strávenou v čekárně. Jeho pomoc už jsme vyhledali cca 6x (naposledy včera :-) Takže za sebe určitě doporučuji. Pavla


V
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji! Pan doktor mi byl doporučen a i když to mám k němu dost daleko, tak nelituji. V čekárně hodně lidí, ale ambulance běží velmi rychle, pacienti se střídají ve dvou místnostech, sestřičky běhají a čekání není nijak dlouhé. Pan doktor pomohl mně i mé manželce, která špatně chodí a obě sestčky jí pomohly až na chodbu a ta starší vyvezla na vozíku manželku až k autu! To jsem ještě nikde neviděl! Maximální ochota. Bohužel řada pacientů v čekárně si této snahy moc neváží a slyšel, jsem z ambulance až do čekárny, jak jedna paní sprostě urážela personál i pana doktora. Divím se, že si zachovali chladnou hlavu. Bohužel pacienty ji nikdo nevybírá.
Vřele doporučuji a přijedeme zase Vratislav Novák


P
Ověřeny pacient

Takovej blb se jen tak nevidí, přišel sem, že me bolí koleno, ale už to přestavalo ´´potreboval sem jen papir do prace jinak bych tam ani nešel´´ vzal mi nohu trhnul, začalo to znovu bolet a to dalšich půl roku. Pak mi řekl že sem opilej když sem si stěžoval a chtěli na mě zavolat policajty no to sem nezažil arogance sestry, která má černej pás v karate a rada by vás zpacifikovala no takovou návstěvu u lékaře jsem v životě nezažil rači tam nechodte


D
Ověřeny pacient

Návštěva MUDr. Říhy byla nezapomenutelná - sestra i lékař neskutečně arogantní. Chování k pacientům je děsné. Sestra sotva vyjde z ordinace arogancí jen překypuje, povýšený hlas na každého. Už nikdy více návštěva u nich!!


Ověřeny pacient

Dobrý den,
i já se přidávám ke kladnému hodnocení!! Jsem maximálně spokojená s panem doktorem, jak s jeho profesionální prací,tak přístupem k pacientům. O mě i mé děti se stará jak pan doktor, tak sestřičky naprosto profesionálně, ale zrovna tak i milé a příjemné jednání je samozřejostí,nestalo se mi,aby se pan doktor či sestry chovali jakkoli nepříjemně.Což se mnohdy nedá říct o pacientech v čekárně!!!Mnohokrát bych mohla i jmenovat ty, co se chovali a mluvili ""jako prasata"" a mysleli si jak moc jsou tím důležití -přitom je to jen projev hulvátství a nevychovanosti.Prostě ode mě má pan doktor i sestřičky 1* a ostatní ať si proberou svoje svědomí....!!!!Renata B.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti