M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg
Tachovská 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Perfektní přístup odborníka s chutí vás co nejlépe vyléčit.

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Pana doktora jsem vyhledala s bolestí paty, nemohla jsem na nohu pořádně došlápnout. V čekárně nebyl žádný jiný pacient, tak jsem si myslela, že nebudu příliš obtěžovat. Bohužel jsem se setkala s naprosto příšerným, neprofesionálním chováním jedné ze sester. Evidentně jsem je obtěžovala. Pan doktor mi věnoval 2 minuty ze svého času, sestra mě vyprovodila se slovy, že je zvědavá, kdo jim to zaplatí. Musím naprosto souhlasit s předchozími negativními hodnoceními. Této ordinaci se v budoucnu vyhnu.

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Již nikdy více. Čekací doba 3 hodiny i když jsme přišli na čas. Sestry arogantní a nepříjemné. A empatie také nulová - odmítnout ošetřit starou paní po zlomenině žeber a kolene jen proto, že přišla o hodinu později, protože je ráda, že vstane z postele je naprosto šílené a nelidské.

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Hrozný zážitek. Chování jedné ze sester naprosto neadekvátní, arogantní, bez "špetky" základní lidské empatie. Řve na vás a máte pocit, že jí svoji přítomností neskutečně obtěžujete. Doktor také nebyl úplně příjemný.

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Do této ordinaci, by mi už nikdo nedostal!!! Po 3 hodináh čekání, kdy jsem na kontrolu přišla v 8h, určený čas bl 8-9h, jsem si dovolila se ozvat, jestli o mě vědí??? Už byli pryč pacienti, co přišli v 10 hodin, to co se potom odehrálo, bylo jak ze zlého filmu. Napřed na mě v ordinaci řvla sestra, o jsem si to dovolila a potom lékař...že si může říkat a dělat o chce a ž jsem drzá. Aby toho nebylo málo, šla jsem na další kontrolu / s údajně dle doktora Říhy, se zlomeným prstem/ k jinému vlídnějšímu lékaří a ten mi sdělil, že prst je vykloubený, nikoli zlomený. Lékař, který mi řekně, že mám zlomený prostřední článek prstu na ruce, řve na mě a já se dozvím, že jsem měla měsíc sádru a mám jiný úraz, by se měl nad sebou zamyslet.

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Nejlepší lékař ve svém oboru nedám na něho dopustit lékaři z Ostravy Prahy a celkově Plzně mého tatiho léčili na prekyseleny žaludek a pan doktor jen na tátu sáhl a prohlásil zlucnikove kameny a sakra velký cca celej můj život ho léčili na kyseliny a když mi bylo 18 mám pocit tak jsme ho vzali k Říhovy a bylo já tam chodím od nějakých 13let a lepšího nenajdu bojím se toho dne kdy zavře praxi pac nevím kam jinam jít copa semnou ale s dětmi lepšího či aspoň srovnatelneho doktora nenajdeme

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Na této chirurgii je profesionální lékař a moc hodné sestřičky, které si umí velmi dobře zorganizovat svou práci.
Také mě vyhovuje krátká doba čekání.

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg opařenina st.2b

Vynikající léčba.
Pan doktor je vynikající odborník a také moudrý ve volbě metod léčení. Můžu srovnávat. Před lety jsem byla s popáleninou stejného stupně (2b až 3) u jiného lékaře a léčba tam byla docela bolestivá (ohledně odstraňování nekrozy), kdežto metody pana doktora Říhy jsou zcela nebolestivé a vedou k ukázkovému hojení a to v relativně krátké době (vzhledem k hloubce poškození). Jsem velmi vděčná a mohu jen doporučit. / I práce sestřiček je vynikající, jsou velmi zručné a šikovné, cením si toho.

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Zlomenina kotníku

Za mě super. Čekací doba poměrně krátká. Sestry i doktor přijatelně příjemní a po dlouhé době na mě někdo působil, že chce pomoct a nesnaží se mě mít jen co nejrychleji z krku. (Předchozí zkušenosti: chir. FN Bory - čekací doba min. 2 hodiny a přístup personálu velmi laxní)

Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Pooperacni kontroly a reseni komplikaci

Velmi svedomity profesional, ktery me velmi pomohl. Pacientu byva hodne, ale sestry maji propracovany system bez prostoju, takze vetsinou neni cekani dlouhe. Vsichni jsou velmi ochotni a pozorni.