Vlastimil Říha, chirurg Plzeň

MUDr. Vlastimil Říha

Uložit

Chirurg Více

27 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Tachovská 80, Plzeň
M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Hrozný zážitek. Chování jedné ze sester naprosto neadekvátní, arogantní, bez "špetky" základní lidské empatie. Řve na vás a máte pocit, že jí svoji přítomností neskutečně obtěžujete. Doktor také nebyl úplně příjemný.

I
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Do této ordinaci, by mi už nikdo nedostal!!! Po 3 hodináh čekání, kdy jsem na kontrolu přišla v 8h, určený čas bl 8-9h, jsem si dovolila se ozvat, jestli o mě vědí??? Už byli pryč pacienti, co přišli v 10 hodin, to co se potom odehrálo, bylo jak ze zlého filmu. Napřed na mě v ordinaci řvla sestra, o jsem si to dovolila a potom lékař...že si může říkat a dělat o chce a ž jsem drzá. Aby toho nebylo málo, šla jsem na další kontrolu / s údajně dle doktora Říhy, se zlomeným prstem/ k jinému vlídnějšímu lékaří a ten mi sdělil, že prst je vykloubený, nikoli zlomený. Lékař, který mi řekně, že mám zlomený prostřední článek prstu na ruce, řve na mě a já se dozvím, že jsem měla měsíc sádru a mám jiný úraz, by se měl nad sebou zamyslet.

K
Ověřený profil
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Nejlepší lékař ve svém oboru nedám na něho dopustit lékaři z Ostravy Prahy a celkově Plzně mého tatiho léčili na prekyseleny žaludek a pan doktor jen na tátu sáhl a prohlásil zlucnikove kameny a sakra velký cca celej můj život ho léčili na kyseliny a když mi bylo 18 mám pocit tak jsme ho vzali k Říhovy a bylo já tam chodím od nějakých 13let a lepšího nenajdu bojím se toho dne kdy zavře praxi pac nevím kam jinam jít copa semnou ale s dětmi lepšího či aspoň srovnatelneho doktora nenajdeme

V
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Jiný

Na této chirurgii je profesionální lékař a moc hodné sestřičky, které si umí velmi dobře zorganizovat svou práci.
Také mě vyhovuje krátká doba čekání.

I
Ověřený profil
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg opařenina st.2b

Vynikající léčba.
Pan doktor je vynikající odborník a také moudrý ve volbě metod léčení. Můžu srovnávat. Před lety jsem byla s popáleninou stejného stupně (2b až 3) u jiného lékaře a léčba tam byla docela bolestivá (ohledně odstraňování nekrozy), kdežto metody pana doktora Říhy jsou zcela nebolestivé a vedou k ukázkovému hojení a to v relativně krátké době (vzhledem k hloubce poškození). Jsem velmi vděčná a mohu jen doporučit. / I práce sestřiček je vynikající, jsou velmi zručné a šikovné, cením si toho.

M
Ověřený profil
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Zlomenina kotníku

Za mě super. Čekací doba poměrně krátká. Sestry i doktor přijatelně příjemní a po dlouhé době na mě někdo působil, že chce pomoct a nesnaží se mě mít jen co nejrychleji z krku. (Předchozí zkušenosti: chir. FN Bory - čekací doba min. 2 hodiny a přístup personálu velmi laxní)

Ověřený profil
Umístění: M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg Pooperacni kontroly a reseni komplikaci

Velmi svedomity profesional, ktery me velmi pomohl. Pacientu byva hodne, ale sestry maji propracovany system bez prostoju, takze vetsinou neni cekani dlouhe. Vsichni jsou velmi ochotni a pozorni.

K
Ověřený profil

Moc doporučuji! Všichni moc milí! I když je čekárna plná, jde to rychle, takže doba čekání je úmosná.

S
Ověřený profil

Já mám s panem doktorem Říhou i sestřičkami jen ty nejlepší zkušenosti, ať už jde o ošetření, přístup k dospělým i dětským pacientům nebo dobu strávenou v čekárně. Jeho pomoc už jsme vyhledali cca 6x (naposledy včera :-) Takže za sebe určitě doporučuji. Pavla

V
Ověřený profil

Vřele doporučuji! Pan doktor mi byl doporučen a i když to mám k němu dost daleko, tak nelituji. V čekárně hodně lidí, ale ambulance běží velmi rychle, pacienti se střídají ve dvou místnostech, sestřičky běhají a čekání není nijak dlouhé. Pan doktor pomohl mně i mé manželce, která špatně chodí a obě sestčky jí pomohly až na chodbu a ta starší vyvezla na vozíku manželku až k autu! To jsem ještě nikde neviděl! Maximální ochota. Bohužel řada pacientů v čekárně si této snahy moc neváží a slyšel, jsem z ambulance až do čekárny, jak jedna paní sprostě urážela personál i pana doktora. Divím se, že si zachovali chladnou hlavu. Bohužel pacienty ji nikdo nevybírá.
Vřele doporučuji a přijedeme zase Vratislav Novák

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti