8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Odborný lékař chirurgie (mapa)

Moc hodný, chápavý, má lidský přístup. Pokud by mě čekala operace nebo zákrok, volím tohoto lékaře. Mohu jen doporučit. Katka P.

Profesionální přístup.Ví co ,jak a kdy udělat ,což dnes neví 50% lékařů u nás.Po zanedbání pohotovosní služby mladým nezkušeným lékařem provedl MUDr.Karlík velmi kvalitní a odbornou práci . Tohoto lékaře mohu jen doporučit.

Velmi dobrý profesionál, rozumí sportovcům, jejich problémům a potřebám, na rozdíl od jiných lékařů člověku neřekne tak přestaňte sportovat, ale snaží se nalézt řešení aby člověk sportovat ještě mohl, komunikativní příliš není avšak co řekne je rozumné a empatické. Po zkušenosti s většinou ortopédů nemocnice ve Frýdku-Místku, je on nejlepší varianta.

Byl jsem u p. Karlika na kontrole. Mel jsem spise pocit, ze ho me problemy ohledne zraneni ani nezajimaji. Kdyz jsem mu sve problemy sdelil, podival se na me a ani se k tomu nevyjadril. Pozdeji se zjistilo, ze byla provedena spatna diagnoza a mel jsem zlomeninu lokte - to, mohl lekar poznat na dane kontrole podle priznaku, ktere jsem mu popsal (ostra pichava bolest, nemoznost pohybu a velky fialovy otok v miste urazu). Na nasledujici kontrolu jsem mel jineho lekare. Hned me poslal me znovu na RTG, zjistil, ze jsem to mel zlomene a poslal me na CT. Srostlo to nastesti dobre i kdyz nebyla zlomenina fixovana sadrou. Lekar mi hned napsal rehabilitace. Po rehabilitacich jsem sel na kontrolu a opet narazil na p. Karlika. Fyzioterapeut mi doporucil dalsi rehabilitace (po prvni rehabilitaci byla hybnost lokte stale jeste dost omezena). Rekl jsem p. Karlikovi, ze bych potreboval jeste dalsi rehabilitace - on se na me podival a takovym usmevnym tonem rekl "jo, tak Vy byste chtel dalsi rehabilitace ...". Nicmene, rehabilitace mi napsal. Muj celkovy dojem z tohoto lekare je spatny (nebyl ani komunikativni - zdalo se, ze to ma nekde a sichtu si prisel jen odsedet).

Velmi ochotný lékař. Vstřícný, povzbuzující. Projevuje aktivní zájem o své pacienty.

Vynikající lékař, komunikativní s vynikajícím profesionálním přístupem k pacientovi. Nelze si nevšimnout i pěkný přístup k zdravotnímu personálu.

super

rozumí své práci,má dobré jednání s pacienty hlavně s dětmi