Vlastimil Karlík, chirurg Frýdek-Místek

MUDr. Vlastimil Karlík

Chirurg Více

9 názorů

Uložit


Adresa

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Odborný lékař chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař chirurgie Meniskus

Příjemný, luxusní, vše zařízeno, operace, profesionál!!! Konečně lékař, který rozumí své odbornosti, ne jak u nás v Kopřivnici, Velký dík


Ověřeny pacient

Moc hodný, chápavý, má lidský přístup. Pokud by mě čekala operace nebo zákrok, volím tohoto lékaře. Mohu jen doporučit. Katka P.


V
Ověřeny pacient

Profesionální přístup.Ví co ,jak a kdy udělat ,což dnes neví 50% lékařů u nás.Po zanedbání pohotovosní služby mladým nezkušeným lékařem provedl MUDr.Karlík velmi kvalitní a odbornou práci . Tohoto lékaře mohu jen doporučit.


Z
Ověřeny pacient

Velmi dobrý profesionál, rozumí sportovcům, jejich problémům a potřebám, na rozdíl od jiných lékařů člověku neřekne tak přestaňte sportovat, ale snaží se nalézt řešení aby člověk sportovat ještě mohl, komunikativní příliš není avšak co řekne je rozumné a empatické. Po zkušenosti s většinou ortopédů nemocnice ve Frýdku-Místku, je on nejlepší varianta.


P
Ověřeny pacient

Byl jsem u p. Karlika na kontrole. Mel jsem spise pocit, ze ho me problemy ohledne zraneni ani nezajimaji. Kdyz jsem mu sve problemy sdelil, podival se na me a ani se k tomu nevyjadril. Pozdeji se zjistilo, ze byla provedena spatna diagnoza a mel jsem zlomeninu lokte - to, mohl lekar poznat na dane kontrole podle priznaku, ktere jsem mu popsal (ostra pichava bolest, nemoznost pohybu a velky fialovy otok v miste urazu). Na nasledujici kontrolu jsem mel jineho lekare. Hned me poslal me znovu na RTG, zjistil, ze jsem to mel zlomene a poslal me na CT. Srostlo to nastesti dobre i kdyz nebyla zlomenina fixovana sadrou. Lekar mi hned napsal rehabilitace. Po rehabilitacich jsem sel na kontrolu a opet narazil na p. Karlika. Fyzioterapeut mi doporucil dalsi rehabilitace (po prvni rehabilitaci byla hybnost lokte stale jeste dost omezena). Rekl jsem p. Karlikovi, ze bych potreboval jeste dalsi rehabilitace - on se na me podival a takovym usmevnym tonem rekl "jo, tak Vy byste chtel dalsi rehabilitace ...". Nicmene, rehabilitace mi napsal. Muj celkovy dojem z tohoto lekare je spatny (nebyl ani komunikativni - zdalo se, ze to ma nekde a sichtu si prisel jen odsedet).


Ověřeny pacient

Velmi ochotný lékař. Vstřícný, povzbuzující. Projevuje aktivní zájem o své pacienty.


Vynikající lékař, komunikativní s vynikajícím profesionálním přístupem k pacientovi. Nelze si nevšimnout i pěkný přístup k zdravotnímu personálu.


D

super


N

rozumí své práci,má dobré jednání s pacienty hlavně s dětmi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti