Vlasta Matoušová, praktický lékař Dvůr Králové nad Labem

Praktický lékař Více

Heydukova, Dvůr Králové nad Labem
Sam. ordinace PL pro dospělé

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Vynikající lékařka, za svůj život,(76 let), jsem nepoznal lepšího praktického lékaře. Snaha pomoci je příkladná. Pečlivá, svědomitá lékařka, odborník na svém místě.

Doporučuji, vysoce profesionální, velice zodpovědná. Za několik desítek let mého života jsem poznal i několik praktických lékařů. S takovýmto kladným přístupem k pacientům jsem se ale nesetkal.

Paní doktorka léčí nejen nemocné místo, ale celého člověka. Poradí, uvolní bloky na páteři, pošle k odbornému lékaři, když je třeba.

G

velmi spokojen,jinam bych ani nesel.Super!!!!!

Komunikuje na rovinu, je ochotná, Jan Machek

je nejlepší

Delší čekací doba (občas), náladová, ale práci udělá dobře, doporučuji.

spolehlivá

chodím k paní doktorce už několik let, přešla jsem k ní na doporučení mé známé, a jsem s ní moc spokojená. Nikdy mě neodmítla a snažila se udělat vše co je v jejích silách, aby pomohla.

CHodím k mudr Matoušové mnoho let,a jsem velmi spokojený.Po odborné stránce je velmi

dobrá oproti jiným lékařům které jsem měl možnost poznat.

P.Toman

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den trápí mne pálení jazyka... Už třetí den mě pálí jazyk u kořene i v krku.. vzadu mám pupínky a červený flek ... Je to hodně nepříjemne při jídle ,pití ale i když jsem v Klidu...
Děkuji za odpověď

Nedávno jsem měla takovou pacientku, tu však pálil jazyk několik týdnů. Byla provedena všechna příslušná vyšetření : ORL, zubní, výtěr z krku. Nakonec měla masivně zvýšené protilátky proti kvasince. Gastroenteroložka jí předepsala celková antimykotika, což PL nemůže.Potíže se zmírnily jen částečně.

MUDr. Vlasta Matoušová