MUDr. Vladimíra Jirchářová

Praktický lékař Více

Veselí nad Lužnicí 1 adresa

Praktický lékař
nám. T. G. Masaryka 115, Veselí nad Lužnicí

Paní doktorka dostatečně neovládá základní předpisy pro vystavování lékařských prohlídek řidičů. Několikrát za sebou odmítla žadateli o řidičské oprávnění vydat potvrzený tiskopis o prohlídce a musel přijít až zásah úřadů ve prospěch budoucího řidiče. To, že způsobila problémy několika stranám (p."řidič", autoškola apod.) jí nestálo ani za omluvu. Petr Sluka - autoškola Soběslav

Paní doktorka je příšerná, na všechno píše antibiotika, bez objednání vás nevezme ani se čtyřicítkou horečkou. Ve čtvrtek vám klidně řekne, přijďte až v pondělí. Absolutní nepsokojenost.

Šílené. Jedním slovem šílené, jak někdo může napsat,že je nejlepší doktorka v jižních čechách? To sií snad dělá legraci neni ve městě týden, ale několik let. Přesně tak, píše léky na banální nemoci, ale na odbornost kašle. A sestra? Arogantní až drzá na pacienty to už je vrchol. Máte pocit, že ji obtěžujete. Jedním slovem hnus!!! Ještě,že už jsem odtud pryč.

Nechodím k paní doktorce dlouho,ale jsem spokojená,a je milá a příjemná a s tím jsem se doposud setkávala u jiných lékařú zřídka.

Náladová paní doktorka

Paní doktorka je skvělá,vždy mi se vším vyhověla. Čekání v ordinaci je horší.

Paní doktorka je opravdu velmi milá,pozorná a pečlivá.Neznám lepší lékařku z jižních čech!!!!!!!

Kdo z Vás anonymů je lékař, že si troufáte na někoho ukazovat, a kdo z Vás rozumí provotu ambulance ?

S paní doktorkou jsem měla několikaletou zkušenost a bohužel pravda je taková, že paní doktorka spíše telefonistka, co si myslí, že zvládne vše bravůrně vyléčit. Bohužel opak je pravdou. Tato paní doktorka se hodí spíše na předepisování léků na banální problémy. Navíc nehorázné čekají doby jsou vážně příšerné. Několikrát jsem zažila, že jsem přišla do čekárny jako první a přesto jsem na ošetření čekala více jak hodinu a půl!!! Přitom paní doktorka byla v ordinaci, ale bohužel měla zajímavější činnost na práci, než se věnovat svým pacientům.

Vysoce kvalifikovaná lékařka, mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Narozdíl od specialistů dobře určila diagnózu a moji maminku vyléčila!