Komenského náměstí 372/14, Kroměříž

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a jsem ráda, že jsem se k ní dostala po negativní zkušenosti s mladým panem doktorem, který zastupoval moji p. doktorku po dobu mateřské . Paní doktorce Hurdalkové zcela důvěřuji a jsem ráda, že za svého pacienta přijala i mého manžela. Velkou pochvalu zasluhuje také sestřička, milá, ochotná a nikdo mi nikdy nedokázala tak perfektně, napoprvé a bez modřin odebrat krev. Díky že Vás máme .

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je moc milá, příjemná a hodná, sestřička ještě více. Nedělá jí problém pacienta poslat na vyšetření ke specialistům, a toho si opravdu cením. Pokud nejste příznivci antibiotik, je ochotná naslouchat a situaci řešit i jinak, pokud je to samozřejmě možné. Slovní spojení "lidské jednání" perfektně vystihuje tuto sehranou dvojici úžasných žen. Krásné podkrovní prostory jsou třešničkou na dortu.
Marcela H.

Na doporučení mého bývalého dorostového lékaře jsem se přihlásila k paní doktorce a jsem maxmiláně spokojená! Sestřička je úžasná, moc milá, příjemná, hodná, obětavá a pečlivá. Vždy se mi u odběrů krve točí hlava a je mi špatně, ale sestrička se o mě tak starala (položila si mě na lehátko, podepřela hlavu, zkontrolovala jestli nemám někde žilky, aby mi to špatně nepíchla a snažila se, abych měla co nejmenší modřinu po vpichu), že se u nich žádná nevolnost se nedostavila a veselá jsem odcházela z ordinace! Paní doktorka je také moc příjemná, ochotná, člověka vyslechne a snaží se všemožně poradit a hlavně její znalosti jsou na vysoké úrovni! Jsem maximálně spokojená a děkuji za to, že mohu být u tak skvělé paní doktorky! Doporučuji všem!

Jsem velmi starý člověk, dá se říci, že nad hrobem. V životě jsem poznal řadu všelijakých lékařů, ale paní doktor Hurdálkova se mi jeví jako zatím nejlepší. Vědomosti má slušné, chování perfektní ! Na Zdar \!

jos.a.zentrich, stařec

Jednoduše:
Sestřička je neskutečně milá a ochotná, paní doktorka zatím vždy dobře poradila a v čekárně si většinou nestihnu dočíst ani časopis a už jsem na řadě..

Dobrý den, taky mi připadá amorální to opakované útočení na paní doktorku /anonymně/ a to dle níže uvedeného textu zřejmě od konkurenčního lékaře či lékařky. Zřejmě se jedná o osobu která nemá ani dost odvahy se pod své negativní názory podepsat a není schopna si udržet své pacienty. Dále mi připadá také amorální zatahovat do těchto sporů i další příslušníky rodiny. Paní doktorka se chová ke svým pacientům slušně a snaží se řešit jejich problémy. Jistě hodnocení jako nejlepší je přehnané, ale to už záleží na každém, jak vyplní hodnocení na těchto stránkách. Závěrem chci dodat, že tyto stránky slouží k jinému účelu, než si vyřizování účtů mezi konkurenčními ambulancemi. Řešte si své problémy jinak, nejlépe zamyšlením se sám nad sebou.

Ano, taky si myslím, že stačí pouze prosté děkuji a pro některé pacienty je to i formou výborného hodnocení. V těch negativních se ani jednou nejedná o hodnocení zdravotní péče či nevhodného chování, ale vytýkání právě těchto dobrých ohodnocení, které některým osobám /zřejmě konkurentům lékařů/ jak je vidět zřejmě vadí. Myslím si, že celý tento systém hodnocení určitě není vždy objektivní, ale určitě taky není určen ke konkurenčnímu boji.
Kdo chce poznat paní doktorku, stačí ji navštívit a ať si udělá vlastní názor!!!

Jsem s ní velmi spokojen. I sestřička je příjemná. Mohu jen doporučit!

děkuji.

super p. doktorka, která si opravdu nechá velmi záležet. Můžu jen doporučit.