Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Mne velice pomohl.

Ja jsem byl spokojeny. Pomohl mi dostat se z velmi spatne situace. Ted jsem docela v pohode a kdyz budu mit problem, tak tam zase pujdu. Pta se na sex, i na detaily, ale myslim si, ze to je jeho prace. Vzdycky muzu rict, ze mu na tu konkretni nebudu odpovidat.

Ja neviem s ceho mate te nazory a zkusenosti ale mi ten doktor pomohol tak ako mohol a zbytok si myslim ze je na nas on tak akorat moze predepsat praski ktore neco pomuzou.A chodzenie bez podprdy po po sali to je forma vysetrenia, a ked nevies o co sa jedna to na co sa seblekas?

Pan doktor je starý a měl by jít do důchodu. Praktiky má z dob cara klacka.

Bohužel se musím ztotožnit s názorem většiny.Ano léky mi napsal,to že mě nevyhovují nebral v potas.Nevhodně volené otázky, zabíhání do intimních detailů,na které jsme odmítla odpovídat.V současné době mi píše AD obvodní lékař a hledám si jiného psychiatra.K tomuhle už ani omylem.

Dostala jsem se do zlé životní situace a během pár týdnů ztratila skoro třetinu své váhy.Považovala jsem se za hodně silnou,ale teď jsem stále plakala a nebyla jsem schopna komunikace.Tento lékař se ke mě choval cynicky a urážlivě.
Ale vlastně jsem mu vděčná,protože mě otevřel oči.
Každá další návštěva ve mě vyvolávala větší pocit odporu k němu a jeho praktikám,až jsem se rozhodla na další sezení nepřijít vůbec a postavit se svým problémům radši sama i bez léků, po kterých mě bylo špatně.
Trvalo to dlouho- před svým problémem jsem neutekla. Nejlepším lékem se mi stala práce.
Po dvou letech jsem to byla zase já, ne úplně stejná, ale znovu sebejistá a zdravá.
Zřejmě jsem si i v té nejhorší chvíli chtěla zachovat pocit důstojnosti a jeho arogance ve mě probudila znovu bojovnici.
Snad to byl od něj záměr, jinak lituji všechny stávající i budoucí pacienty.

Jsem ráda, že nejsem sama, kdo má stejný názor. Ano, chodila jsem k němu nějaký rok, ale před dvěma lety mi došla trpělivost, kdy mě nechal čekat hodinu, ačkoliv jsem byla objednaná hned na ráno. Dealeři měli přednost. Myslela jsem si, že mi pomáhá (to bylo v době, kdy jsem se zhroutila), napsal mi spoustu léků a pravidelné kontroly. Po čase, když jsem chtěla léky postupně odbourávat, tak se strašně divil, ale trvala jsem si na svém. Došlo mi dost pozdě, že mě neléčí. Předem jsem věděla, na co se zeptá - jak se mám, nechci spáchat sebevraždu (a já v tu chvíli měla chuť spáchat vraždu), kam se chystám na dovolenou a po jeho monologu přišla otázka, jaké léky chci napsat a jestli mi vystačí do příští návštěvy (5 minut). Psychicky na tom sice nejsem dobře, ale zvládám to zatím i bez těch léků, hodně mi pomohlo, že pana "doktora" pravidelně nevidím. Až budu potřebovat pomoc, tak nikdy už tohoto pána.

Souhlasím se všemi předešlými hodnoceními. Je to úchyl a měl by být za to potrestán.

Z psychiatrů, které jsem navštěvovala ten nejslabší. Nesnaží se léčit jinak než léky. Když to tak čtu, tak asi opravdu není pan doktor normální, protože při mé první návštěvě chtěl, abych se svlékla pouze do kalhotek a pak mě nechal chodit po ordinaci a prohlížel si mě. Bohužel jsem to tenkráte udělala, protože jsem byla ve velmi špatném stavu a myslela si, že je to od páteře, jak tvrdil. Asi po roce braní AD jsem se ptala na případné těhotenství a on mi řekl, že v mém případě je kvůli užívání AD možná pouze adopce!!! To mě hodně šokovalo, tak jsem kontaktovala jiného MUDr. se kterým jsem to konzultovala, následně přestoupila do péče k němu a dnes má mám 2 vlastní krásné zdravé děti a psychicky jsem na tom daleko lépe než za celou dobu u MUDr. Zdražila!

Pan doktor při první návštěvě, kdy jsem byla ve velmi zoufalém stavu, se mnou mluvil naprosto přezíravě, bez zájmu. Při dalších návštěvách (objednaných předem) jsem byla nucena trávit i hodinu a víc v čekárně a vlastní návštěva pak trvala sotva 5 minut, kdy se zeptal, naprosto bez zájmu o to, co odpovídám, co je nového. Pak předepsal další lék a bylo vymalováno. Dost nepříjemný přístup.