MUDr. Vladimír Stejskal

Praktický lékař Více

Třebechovice pod Orebem 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem

V posledním roce jsem pana doktora navštívit nemusel, takže o případném zhoršení jeho péče nic nevím. Pro mne i všechny moje členy rodiny byl tím nejlepším doktorem už od roku 1972. Je ho velká škoda.

Bude se nam stejkat...T.

Rozloučení s panem doktorem Vladimírem Stejskalem se uskuteční na Lesním hřbitově dnes tj. 24.3.2009 ve 12:30hod.

Pan doktor Vladimír Stejskal byl nejen špičkový lékař,ale i rodinný přítel. Vždy byl vstřícný. Měl dar: léčit jak odborně/profesionálně/, tak lidsky /osobně/. Myslím si, že každého pacienta léčil a bral, jako by byl jeho přítel, či rodinný příslušník. S takovým přístupem jaký měl ke sbvým pacientům jsem se u žádného jiného doktora neshledal. Několikrát jsem se i já přesvědčil, že svou práci upřednostňoval před soukromím životem. Bylo by toho mnohem víc, co by se dalo napsat. Čest Vaší památce Pane doktore, budete nám chybět.

Velice bolestně mě zasáhla zpráva, že pan doktor již nežije. Byl to velmi schopný "Pan Doktor", velký lidumil,ochotný vždy pomoci. Žel,poslední rok už přepínal své síly na maximum, což se projevilo na jeho zdraví. Žádného pacienta nedokázal odmítnout. Ordninoval každý den už od 6:00hod.v Hr.Kr.Pak se přesunul do Třebechovic, kde ordinoval do odpoledních hod. Po skončení ordinace dělal návštěvy u nemocných pacientů, krom toho pak ještě ordinoval v úterý a ve čtvrtek odpoledne v Hr.Kr. Když přijel pozdě večer domů, často mu volali pacienti a on opět sedl do auta a jel léčit či zachraňovat.Pracoval tedy od nevidim do nevidim.To by nevydržel nikdo! ---Tisíceré díky za všechno, Pane Doktore, budete nám moc chybět---Čest Vaší památce-----

Jeden z nejlepších lékařů, které jsem poznala. Co se týká léčení, vždy dobře zvolené léky a diagnóza správně určená. Pokud někdo není spokojen se svým lékařem, tak je dnes široká nabídka kam jít jinam. Musím uznat, že mě osobně se líbí i jeho lidský přístup.

To není o tom zda vydal či nevydal neschopenku-to je zhoršení celkové,bohužel se na něm podepsala i nemoc a únava. Nabral si toho moc a nějak to hůř zvládá,čekací doba bývá zoufale dlouhá,příchody lékaře většinou ne dřív jak po 9 h.... Každý nemá čas tam zbytečně vysedávat dýl než je nezbytně nutné a dobře si "poklábosit"....

Je to dobrý diagnostik a velice schopný doktor. Vždy mi vyšel vstříc a dal dle potřeby další potřebné doporučení na odborná vyšetření. Nesouhlasím s těmi, co ho odsuzují. Ti, kdo mají proti němu řeči,možná jim nenapsal hned neschopenku,jak chtěli. Ode mě má hodnocení to nejlepší. Pa...

Dobrý den! Ano přidávám se k názoru, že se za poslední rok změnil, ale stale je to pro mě velice dobrý doktor. O tom, že ordinoval pod vlivem jsem taky slyšel, ale jestli to tak bylo, pak už je to dlouho co se něco takového stalo. Pan doktor dokázal vždy vyřešit můj problém a zajímal se o něj a i když je na něm poslední dobou vidět únava a to dost, pak nevim, proč by měl hned odevzdávat diplom. Jestli se někomu nelíbí jakým stylem ordinuje, TAK ZMĚŇTE LÉKAŘE a nestěžujte si jen. S pozdravem P.

já i moje rodina má s panem doktorem moc dobré zkušenosti.Vždy když potřebujem,tak nám je k dispozici.Podle ostatních odborných lékařů patří pan doktor k velmi dobrým diagnostikům .Proto zásadně nesouhlasím s těmi negativními příspěvky.To jsou zřejmně ti,kterým pan doktor nedal neschopenku,když se chtěli ulít z práce.
Jana