WP - MEDICA, s.r.o. - gynekologie
Karla Čapka 294, Krupka

Ord. praktického lékaře gynekologa
Dlouhá 53, Krupka

Ze začátku byl velmi milý, ale poslední návštěva byla tak nepříjemná, že jsem se po dvou letech rozhodla vyměnit lékaře. Snad nikdy nikdo jiný se ke mně takto nepříjemně nechoval, vynadal mi jako malé holce (je mi 35) a ještě se mi arogantně posmíval, když jsem se z toho málem rozbrečela. A to vše jen kvůli otázce, zda je možné zakoupit více platíček antikoncepce najednou, abych si nemusela každé tři měsíce dojíždět pro recept. Navíc po přečtení hodnocení výše je pravdou, že jsem nikdy neodcházela, aniž bych alespoň 200 Kč nezaplatila. Souhlasím s názorem, že jeho bratr, který ordinuje v Teplicích, je mnohonásobně lepší/příjemnější gynekolog, jeho nevýhodou však byla častá nemoc a dlouhé čekání i při objednání.

jelikož Mudr. Hubáčkovi sebrali licenci, musela sem přejít k jinému lékaři.. u nás nemocnici byla možnost přejít k panu doktorovi Puchmeltrovi nejdřív sem mu moc nevěřila... ale když sem se vyhoupla na "kozu" začal ráj na zemi.. pan doktor byl hodný, celou dobu mě informoval o zákroku, byl opatrný.. takhle hodnýho a pečlivýho doktora sem ještě nezažila.. dokonce mi udělal i ultrazvuk, asi je to normální, ale nikdy dřív my ho doktor nedělal.. fakt můžu jen pochválit a doporučit, i sestřička je velmi hodná, příjemná a ochotná..

Doporučuji, k panu doktorovi docházím již 27 let. Vždy byl a stále je milý a ohleduplný.Při návštěvě netrpím trémou,jelikož jeho přístup je lidský.

vždy milý-ochotný -pečlivý při vyšetření pacientka z Teplic

Tak já k panu doktorvi chodila když jsem bydlela v Krupce a nemohla jsem si stěžovat.Byl hrozně hodňoučký,měla jsem dost problémy(takové ty nejběžnější) a pan doktor vysvětlil,poradil..Pravdou je,že za vše vybírá peníze,ale to je hold dnešní doba.Je to už čtyři roky co jsme se odstěhovaly takže nevím jaký je teď,ale toť můj názor.A sestřička byla taky velmi milá,hodná.

Hezky pristup k pacientkam,odbornik.Mohu jen doporucit.

Nebyla jsem s ním spokojená. Za vše vybíral peníze a nic nebylo zadarmo. A navíc má přezdívku VYPALOVAČ ČÍPKU!!!! Každé pacientce nechává vypalovat čípek. Mně ho chtěl také vypálit, proto jsem si zašla k jinému gynekologovi - a vypálený ho nemám do dneška a je to jíž 14 let.

ohleduplný, má zájem o pacientku, udělá si čas na vysvětlení

Podle mého názoru velice výborný lékář,v mém těhotenství se o mě staral výborně i tím že jsem byla na častých prohlídkách, nic nezanedbal a díky němu mám zdravou dceru.A to nejsem ani VIP pacientka a ani movitá nejsem a tudíž nepatřím do společenské nadúrovně, jsem úplně obyčejná ženská.To je reakce na komentáře výše uvedené,ale každá máme jiný pohled na pana doktora.Vždy byl hodný a na cokoli jsem se zeptala bez problémů a ochotně mi vše vysvětlil.Nikdy se ke mě nechoval jak k nějakému hadru, ale naopak.Díky tady tomu panu doktorovi jsem porod zvládla líp než jsem předpokládala.A já mu za to tímto prostřednictvím moc děkuji.A pane doktore, člověk se nemůže zavděčit všem, to je život.

Říká se,že jablko nepadá daleko od stromu.V tomto případě spadlo hodně daleko.Kdyby měl pan doktor alespoň 10% z chování svého otce a bratra,pak by se ještě dalo hodnotit.Zřejmně si to nebudou myslet pacientky,které jsou známé p.doktora.či společensky na úrovni nebo více movitější.Dříve lékaři léčili a bylo to jejich posláním.Tady v tomto případě je spíše posláním p.doktora vybírat od pacientek co nejvíce peněz.S vysvětlením,že vše stojí peníze,pojišťovny to nehradí.Jeho arogantnost a přístup k pacientkám je k zamyšlení.