Vladimír Puchmeltr, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Vladimír Puchmeltr

Gynekolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Vlečky 6, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojena s panem doktorem a sestřička je moc milá,vše vysvětlí a poradí.........


I

Pan doktor Puchmeltr je doktor s velikým D. Vystřídala jsem jich několik a jsem ráda, že jsem našla zrovna tohoto. Vždy vše vysvětlí proč, co a jak dělá. Ukáže, vždy nabídne alternativu pokud by něco nemělo vyhovovat. Sestřička úžasná, milá, pravá ruka pana doktora. Nikdy jsem nečekala déle jak deset minut.


K
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, citlivý, ohleduplný, klidný a výborný praktik, mám k němu plnou důvěru a vážím si ho, proto jsem jeho mnoholetá pacientka. A na sestru je spolehnutí, je ochotná vám vyjít vstříc a pomoci.


Ověřeny pacient

Bohužel tohoto doktora nemůžu doporučit.
Plné čekárny, velké čekací doby, nepříjemnou sestru, ktera neumí udělat ani odběr krve, hroznou komunikaci a neprofesionální přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Vždy vynikající přístup, vždy příjemné jednání, navíc pečlivá práce a mnohaleté zkušenosti jsou k nezaplacení...jak tu už některá z ostatních pacientek napsala, možná není v ordinaci taková technika, ale pokud je třeba, pan doktor si Vás objedná na jiné pracoviště, a hlavně, má o pacientku upřímný zájem, důkladně Vás vyslechne a respektuje i to, že některé potíže nejsou sice smrtelně nebezpečné, ale obtěžují život a tak Vám chce pomoci. Velmi si pana doktora i sestřičky vážím.


Obě mé děti jsem donosila díky němu. Velmi dobrý lékař i příjemná sestřička. Vždy příjemný a hodný. doporučuji ho všem, ikdyž jeho ordinace zrovinka nepřekypuje moderními přístroji, vynahradí to jeho přístup k pacientce.


P

pan doktor spolu se sestřičkou zaslouží to nejlepší hodnocení.. ochota,lidskost a pomůžou jak můžou.. jen tak dál.. DOPORUČUJI !!!


I

Nespletla jste si ho s panem doktorem z Krupky? Tohle mi k našemu starému panovi nesedí, ten je velice lidský, nezaslouží si takové hodnocení


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti