Adresa

Žižkova 954, Benešov
Samostatná ordinace PL - stomatologa (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient

Je v pohodě. Když mám problém vždy mi pomůže. S bolestí se musí počítat ale jinak je spolehlivý.


Pan doktor na mě působí velice neurvale, každá návštěva u něj, je velice stresující. Nevysvětlí průběh zákroku, jednání s ním je hrozné. Na soukromé klinice mi jiný pan doktor sdělil, že mám neprofesionálně udělané blomby... nevím co si mám myslet!


Ověřeny pacient

Pan doktor Plecháč mi před třemi týdny trhal zuby moudrosti.Musím se přiznat,že jsem měla strach z bolesti,jaká by mohla nastat.Avšak samotný zákrok jsem v žádném případě necítila .. Jen jsem si "odležela" svůj čas v křesle a ve spokojenosti jsem odešla domů.Je to jeden z nejlepších a nejprofesionálnějších dentistů .. Mohu ho určitě vřele každému doporučit .. Já jsem s ním plně spokojena !


MUDr. Plecháče mohu jen chválit: profesionální postup a přístup k pacientovi. Že by někdo nebyl spokojen nemohu uvěřit. O jeho kvalitách svědčí už jen plná čekárna pacietů. DOPORUČUJI! Helena B.


Pan doktor mi trhal 4 moudráky, nádherné lokální znecitlivění, necítil jsem vůbec nic, rychlá a kvalitní práce. Velmi profesionální přístup. Na okrese nemá konkurenci. Ne nadarmo to je zubní chirurg. Za sebe mohu všem doporučit!!!


Byla jsem u pana doktora pouze 2x na trhání moudráku a nemohla jsem si vůbec stěžovat. Oceňuji to až nyní, kdy jsem zažila trhání dalšího moudráku u jiného doktora :-(


Byl jsem jeho dlouholetým pacientem. Jelikož nejspíše půjde co nejdříve do důchodu, přešel jsem k jinému stomatologovi, který mi našel 9 kazů ..... ? V minulosti mi pomohl, teď už bohužel naopak.


I

velmi dobry a prijemny pan doktot


M

velmi dobry lekar sice se dlouho ceka,ale je to pan doktor


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti