Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod
Stomatologická ordinace, ortodoncie (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan doktor i sestřička jsou moc příjemní, ale sestra která ráčkuje je nepříjemná a náladová. Nejprve jsem si myslela, že sestra neměla zrovna svůj den, ale chová se takhle pokaždé.

Pane doktore, řekněte té sestřičce co ráčkuje, ať se chová slušně k pacientům. Její nálady nikoho moc nezajímají.

Pana doktora mohu jen a jen doporučit..velice mi pomohl. když jsem potřebovala a jeho přístup byl velice milý a zodpovědný...sestřičky jsou ochotné a příjemné...

Do ordinace pana doktora Mottla docházím už 14 let a nelituji. Je to profík na svém místě, sestřičky návštěvu zpříjemňují, jsou vždy milé a ochotné. Dříve byla problémem doba čekání i několik hodin, v nové ordinace vše jede jak po másle a víc jak 10 minut nikdy nečekám. S mými zuby pak doktor udělal zázrak, i když jsem musela nosit rovnátka a někdy jsem pěkně trpěla, zuby se mi neustále vracely do původní polohy, pan doktor svoji práci nevzdal a dneska mám zuby krásné, rovné a můžu se smát a fotit, aniž bych se styděla. Bohužel nějaký ten rok budu muset ještě ordinaci navštěvovat, ale popravdě se tam vždycky i docela těším :)

Pan doktor je opravdu profík na svém místě. Moje zuby byly příšerné a on boj nevzdal. Jen díky němu mám krásné rovné zuby. Hold patří i sestřičkám, které jsou vždy usměvavé a příjemné. Po přestěhování ordinace se nečeká více než pár minut.

Spokojenost. Doporučuji. Jsou to profíci ;-)

Vždy jsem byla spokojená. Mohu jen doporučit.