Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové
HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Úžasný pan doktor, vstřícný, profesionální, vlídný. Nedivím se, že jsou u něho takové fronty, moc mi pomohl! Kvůli němu už normálně chodím a skoro nic mě nebolí.

K panu doktoru jsem přešla se stávajícími problémy s koleny. Byl velmi ochotný, i když možná trošku chladný. To ale vůbec nevadí, svou práci dělá výborně a opravdu mi pomohl. Je trpělivý a naslouchá pacientovi. Jediné, co mi vadí, je, jak se dlouho čeká na objednání. :) Ale to jen dokazuje, že je opravdu žádaný. :)

Odborník na svém místě je a byl vždy i klinice, kde dříve působil. Diagnóza je vždy přesná.

Grygarova

velmi počlivý,dobř e jedná s pacientem, nehodnotí stáří pacientaale jeho problém

Výborný přístup a lékař,odbornost profesionální,je lidský.

Velice přijemný a pečlivý lékař. Díky němu se dnes mohu pohybovat. Vřele doporučuji.

Vynikající lékař, vždy mi pomůže a je i příjemný, také mě operoval s dobrým výsledkem! Jen je škoda, že termíny jsou dlouhé! Vřele doporučuji!

Z hlediska odbornosti super. Ještě jsem skoro nedořekl větu a už věděl, kde přesně mě to bolí a jak mě té bolesti zbavit. Jen ta plná čekárna, to je hrozný.

Vřele doporučuji