Dlouhá 635, Horní Slavkov
Ordinace ženského lékaře

Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ

Skvělý lékař a odborník, vynikající operatér. Je mým lékařem cca 25 let a neměnila bych. Mohou pouze doporučit.

k panu doktorovi už nikdy nevejdu, po vysledcích cytologie mi mezi dveřmi hodil recept že si to mám vybrat a užívat čípky které se dávají po operacích na dezinfekci... nechápu proč ani mi nevysvětlil jestli se něco děje,to už jsem byla po léčbě karcinomu děložního čípku, takže vyděšená, po návštěvě jiného lékaře mi bylo řečeno, že jsem zdravá a v pořádku, pan doktor je bezohledný a krutý,to jsem poznala při udržování v nemocnici ,kdy mi po týdnu na lůžku zdělil,že jsem ani těhotná nebyla co tam lezu.. před týdnem bylo miminko vidět na utz normálně, dost hnusný způsob jak někomu zdělit, že přišel o dítě...

!

Pana "doktora" bych absolutně NIKOMU nedoporučovala. Chodila jsem k němu od 15, jednou mi vyšla dost špatná cytologie, před 18 rokem a pan doktor, místo, aby mě poslal na další vyšetření léčil mě pouze nějakými prášky a pak mi pořád říkal,že cytologie v poho. Jednou jsem se naštvala a šla jsem k jinému doktorovi, ten zjistil, že mám 2.stupeň přednádorového onemocnění, hned jsem šla na operaci a z histologie zjistili 3.stupeň... Na prohlídky (cyt.) jsem chodila dvakrát do roka... Naposledy jsem byla loni u něj v březnu a v červenci,když jsem chtěla další mě odmítl s tím,že je moc brzy na cytologii. A to jsem šla pak v září k jinému doktorovi. Toho jsem se pak ptala, za jak dlouho se to vyvine do třetího stádia a řekl,že to trvá tak minimálně rok,rok a půl... Tak kde se stala chyba, když já chodila pravidelně? Zajímavé na tom je,že jsem měla být v pořádku jak mi tvrdil, ale podle cytologií tomu tak nebylo úplně, zjišťovala jsem si to přímo v laboratoři, kam posílal vzorky... Asi mi chtěl zkazit život!!!! NEDOPORUČUJI!!!!!!

nejlepší Dr.

Tohle je "Pan doktor" ... možná někdy zamračený,náladový,ale odborník,který své práci rozumí a dělá ji s největší zodpovědností.Jako svou pacientku vás v případě potřeby i odoperuje a jsem přesvědčena,že jeho lékařským znalostem se v Sokolově jiný gynekolog nevyrovná!

Je to nejhorší lékař kterého znám a také už na něj podávám obžalobu k soudu.Má družka k němu chodila na pravidelné kontroly a když ji dělal cytologii tak výsledek prý byl bez nálezu.a má družka musela podstoupit operaci,kde ji vyjmuli dělohu,vaječníky atd.nebot v sobě měla karcinom děložního čípku,ktery tento lékař nepoznal ač specialista s plzně řekl,že to měl poznat už pohledem nebot se jednalo o dlouhodoby jev.tohoto lékaře nedoporučuji a hledám další pacienty,kteří by se ke mě pridali s rozšíření obžaloby.

Souhlasím s těmi,kteří hodnotí MUDr. Křivánka za špičkového odborníka a člověka na svém místě.

S panem doktorem Křivánkem jsem nespokojená, vždy je zamračený a odsekává. Je velmi nepříjemný a proto se ho i nerada ptám když mám nějaký problém. Hledám si nového gynegologa a doufám že budu více spokojená.....

Ú

Pan doktor byl sice občas zamračený, ale vždy mi poradil se vším co jsem potřebovala.Proto je mé hodnocení kladné.Nemám s panem doktorem zatím žadný problém možná jenom ,,ÚSMĚV,,