Vladimír Foret, internista Vyškov

Vladimír Foret

Internista Více

15 názorů

Uložit


Adresy (2)

Jiřího Wolkera 3/495, Vyškov
Angis s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
Puškinova 63, Vyškov
Angis s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

P
Ověřeny pacient

TOTO JE OPRAVENÁ VERZE (v původní bylo zadáno omylem špatně úroveň hodnocení): Pan doktor Foret i paní sestra Skřivánková jsou odborníci na svém místě . Ordinaci navštěvuje i moje manželka a oba jsme na nejvyšší míru spokojení . Krásný přístup , perfektní diagnostika , řada výborných doporučení , umí naslouchat i poradit . Takových ordinací si musíme vážit . Výtky , které jsou uváděny v některých příspěvcích jsou od pacientů , kteří jsou , dle mého soudu , nespokojeni s ničím . Děkuji za všechno , co pro pacienty pan doktor i sestra dělají .


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Foret i paní sestra Skřivánková jsou odborníci na svém místě . Ordinaci navštěvuje i moje manželka a oba jsme na nejvyšší míru spokojení . Krásný přístup , perfektní diagnostika , řada výborných doporučení , umí naslouchat i poradit . Takových ordinací si musíme vážit . Výtky , které jsou uváděny v některých příspěvcích jsou od pacientů , kteří jsou , dle mého soudu , nespokojeni s ničím . Děkuji za všechno , co pro pacienty pan doktor i sestra dělají .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je fajn, jeho přístup je velmi lidský a vstřícný. Je pečlivý. Jen nechápu, proč si nevybral lepší a milejší sestru do ordinace. Její přístup je neprofesionální, čiší z ní nechuť k práci a lidem, neumí si zorganizovat svoji práci. Kazí panu doktorovi hodnocení.


Lékař i sestra jsou příkladem , jak má vypadat zdravotní péče .


Výborný pan doktor, odborník, vždy velmy ochotný. Sestřička na mě taky vždy velmi milá a krev bere vyborně, ještě nikdy mi žílu nepropíchla, jak píše jeden pacient. Jsdem s oběma moc spokojená.


Ověřeny pacient

Je velice dobrý odborník, léčí mně na vysoký krevní tlak, jsem s jeho přístupem velice spokojen. Chodím na pravidelné kontroly, pokaždé mě vyšetří důkladně a navrhne léčbu, která pomáhá. Je velice praktický člověk, jeho přístup je vysoce profesionální. Jsem rád, že mě léčí zrovna pan doktor Foret.


Ověřeny pacient

Pan Foret je bezvadný lékař, ochotný, poslouchá a naslouchá, vstřícný a o odborné stránce nemám výtku, bohužel totéž nemohu říct o sestřičce, která až tak ochotná není, naposledy jsem čekala 1,5 hodiny, protože brala lidi přede mnou a když jsem se tázala, proč mě nevzala, tak mi odpověděla, že mám být ráda, že mě vzala vůbec. Jinak jsem ráda , že léčí pan Foret a ne ona ;)


.

Na pana doktora Foreta nemám žádnou výtku. Je ke mně vždy velmi milý a příjemný. I po odborné stránce je velmi profesionální. Kéž by se totéž dalo říct i o sestřičce. Ještě se mi nestalo, že bych na objednání nečekala méně než 15 minut, na odběr krve méně než 20 minut, na recept taktéž. Paní sestřička je milá zcela sporadicky (jen když jsem v ordinaci s panem doktorem - před ním se dokonale přetvařuje)a dle mého názoru ani svoji práci neodvádí na výbornou. Téměř při každém odběru krve mi propíchne žílu skrz a "udělá" modřinu. Při pohovoru s panem doktorem často vstupuje bezdůvodně dovnitř a vyrušuje. O tom, jak si umí zorganizovat čas ani nemluvím....


K
Ověřeny pacient

Dobrý den.
Tohoto specialistu mohu jen doporučit.Mám s ním jen samé dobré zkušenosti.K pacientům je vstřícný a každého důkladně vyšetří.Mohu jen doporučit.


L

Je to prostě borec!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti