Angis s.r.o.

Zobrazit lékaře

Angis s.r.o.

Jiřího Wolkera 3/495

68201, Vyškov, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 51...

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Vladimír Foret

Internista,

• P

TOTO JE OPRAVENÁ VERZE (v původní bylo zadáno omylem špatně úroveň hodnocení): Pan doktor Foret i paní sestra Skřivánková jsou odborníci na svém místě . Ordinaci navštěvuje i moje manželka a oba jsme na nejvyšší míru spokojení . Krásný přístup , perfektní diagnostika , řada výborných doporučení , umí naslouchat i poradit . Takových ordinací si musíme vážit . Výtky , které jsou uváděny v některých příspěvcích jsou od pacientů , kteří jsou , dle mého soudu , nespokojeni s ničím . Děkuji za všechno , co pro pacienty pan doktor i sestra dělají .

• P

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře