MUDr. Vladimír Balcar

Ord. praktického lékaře stomatologa
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Á
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Pan Balcar je výborný a velmi ochotný stomatolog. Využívám jeho služeb již několik let a vše vždy proběhlo v pořádku, např. trhání 8. zubu (tzv. moudrosti), bylo rychlé a bezbolestné. Děkuji a doporučuji

X

Nezlobte se za názor, ale musím 100% souhlasit s hodnocením klienta, který se vyjadřuje ke kvalitám služeb pana doktora Balcara. Abych ihned na začátku pouze nekritizoval, tak souhlasím s tím, že pan doktor Balcar má vychování, je slušný, příjemné s ním komunikovat, ale co naplat k zubaři si chodíme spravovat zuby a nebudeme si nalhávat, že cena jednotlivých zásahů dnes není zadarmo. Abych nezdržoval, tak přejdu ihned k mé zkušenosti.
Zhruba po x-tých návštěvách jednoho člena rodiny jsme usoudili, že takto to dál nejde. Daný problém se vůbec neřešil dle stavu pacientky(žádný rentgen apod.) a za tím si stojím já i druzí doktoři, kteří člena rodiny měli možnost po zásazích pana Balcara vidět. Nyní vážně. Nový doktor, když viděl tu hrůzu se absolutně zděsil a o stavu se vyjádřil - nechtějte vědět. Po důkladnější kontrole bylo zjištěno, že nebyly dodrženy správné technologické postupy a materiály. Nejvíce se nový stomatolog zděsil, že zuby vůbec neodpovídají velikosti pacientky(špatný otisk nebo snad záměna od jiného pacienta). Vůbec nevěřil, že je ještě toto v dnešní době možné.
Doporučovali nám se obrátit na reklamační oddělení pojišťovny VZP. Bohužel jak už to bývá s křížkem po funuse. Jelikož léčení pana doktora probíhalo střídavě cca 1 rok s výjezdy na pohotovost do Karlových Varů, tak záruka na provedené práce byla z důvodu času zamítnuta. Nyní přejdu do finále. Držte se. Nový stomatolog předběžně spočetl budoucí náklady za všechno předělání cca 15 000 Czk. Samozřejmě zuby jsou nutností, tak nezbývá nic jiného než sklopit krovky a cálovat. Co k tomu dodat. Pouze si pečlivě vybírejte své stomatology ať nedopadnete jako jeden člen naší rodiny. Nejde ani o peníze, ale o naše zdraví a to si musí páni doktoři už uvědomit. Doufám, že se pan doktor nebude zlobit za vyjádření nespokojenosti, ale opravdu nejlepší reklamu dělají lidi. Je to stejné jako kdyby Vám dělník položil křivě dlažbu.Taky ho nebudete chválit. Bohužel se službami pana doktora jsem absolutně zklamaný. Přeji hezký zbytek dne.

Musím také říci, že to co jsem zažíval v ordinaci pana Balcara bylo pouze příjemné vystupování,ale se zubařinou to asi nemělo co dělat. Je to na dlouhé vyprávění. Tak jen ve skratce. Při pravidelných kontrolách kdy jsem si stěžoval na bolest zubů mě také doporučoval pastu na přecitlivělé zuby, rengen taky jsem u něj nikdy nezažil a spoustu dalších moderních pomůcek. Po přechodu k jinému lékaři mě zjistili 22 kazů a dávali mi to dohromady třičtvrtě roku. Děkuji už nikdy více. Dnes když pana Balcara potkám tak se mu nemůžu ani podívat do očí tak se radši otočím abych ho nemusel zdravit.

Jsem velice spokojený s přístupem lékaře i jeho nové sestřičky.Jsou vždy bezvadně naladěný,chodit k nim je radost!!!!!!!!!!!!

Tento lékař zničil mému dítěti zuby. Ani při pravidelných kontrolách neodhalil spoustu kazů.Dnes chodíme k jinému lékaři a stále platíme za opravu kazů které se podle nového lékare tvořili několik let.Během 10 let co jsme k němu chodili neudělal jediný rentgen a na stížnosti ohledně bolestivosti zubů pouze doporučil pastu na citlivé zuby.!!!

Mohu jen potvrdit ty nejlepší zkušenosti s tímto lékařem

Doporučuji. Má cit a pochopení pro pacienta.

Ježíííš no tohle je ten nejlepší stoma,který může být!Pomůže od bolesti, příjemný, vstřícný no prostě zaplať pán bůh za něj!!!!

Příjemný, zkušený stomatolog, odvádí perfektní práci.