Vítězslav Fořt, zubař Rakovník

MUDr. Vítězslav Fořt

Uložit

Zubař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rakovník
Nábřeží T.G.M 726, Rakovník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Nábřeží T.G.M 726, Rakovník Jiný

Pan doktor, je velký profesionál. On i sestra mají vstřícný přístup. Snaží se o bezbolestné zákroky. Je škoda, že takových zubařů je v Rakovníku velmi málo. Musím hodnotit 1*.

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Nábřeží T.G.M 726, Rakovník prevence zubního kazu

Pan zubar je skvely, chodim k nemu i s detmi. Vzdy profesionalni a lidsky pristup. Co jsem u nej, nemam se zuby zadne ptoblemy.

L
Ověřeny pacient

Chodíme k panu doktorovi obě, s dcerou od 2 let věku. Pan doktor je příjemný, ochotný a trpělivý. Sestřička je velmi milá a také ochotná. Péče je podle mého velmi kvalitní a přístup neocenitelný! Vřele doporučuji!

Ověřeny pacient

Já musím říct, že mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Je pečlivý a komunikativní, takže od té doby, co k němu chodím, se NEBOJÍM zubaře. S jeho prací i profesionálním přístupem jsem maximálně spokojená a doporučila bych ho všem - i těm, kteří se zubaře báli jako já.
Marcela Škábová

Ověřeny pacient

Nulová vstřícnost, neochota. Velké zklamání.

L
Ověřeny pacient

Po první návštěvě si připadám, jako by se mi to snad jen zdálo :) jsem neuvěřitelně ráda, že jsem se rozhodla přeregistrovat právě sem..detailní popis stavu mého chrupu mě sice dosti znervózněl, protože bude potřeba pár zásahů, ale vím, že jsem v dobrých rukou. Moje bývalá zubařka mi NIKDY rentgen neudělala (i přesto, že jsem ji o to prosila.. tušila jsem, že to není vše OK.) Moc milá sestřička, pěkné prostředí.. Všem naprosto vřele doporučuji.

M
Ověřeny pacient

Jednoznačně doporučuji!! Přešla jsem od pana doktora Kriegra, kdy mé zuby byly v hrozném stavu (a to je mi prosím 23let) a nyní se už přes rok snažím o nápravu u pana doktora Fořta. Zažila jsem už u něj kaz, tahání nervů, trhání osmiček, umělý zub. Jednoznačně nejlepší stomatolog na rakovnickém okrese a možná i jinde! Pomalu se přestávám i bát zubařů. Moderní vybavení, laskavý přístup a výborná dentální hygiena. Vyšší ceny, ale hold za kvalitu se vyplatí zaplatit! Pane doktore a sestřičky, děkuji.

M
Ověřeny pacient

Už se k němu snad i těším :) objednací termíny se bohužel s množstvím pacientů natahují.. Ale jinak jsem strašně šťastná, že se nemusím bát bolestivých a špatně provedených zákroků, nepříjemných sester a arogantního jednání. Naopak, pan doktor má zlaté ruce a navíc je to sympaťák :)

L

Názor přidán dne 24.04.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Z

Děkuji,že je v Rakovníku konečně,tak skvělý zubař!!!!moje heslo je UŽ SE K ZUBAŘI NEBOJÍM

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti