Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí
Nemocnice Valašské Meziříčí a.s., LDN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem spokojená od samého počátku, co jeho ordinaci navštěvuji. Nyní bych mu prostřednictvím tohoto hodnocení chtěla velmi poděkovat za jeho úsilí, vstřícnost a profesionalitu v posledních měsících. Neboť, když se vyskytlo -byť jen podezření- na zdravotní problém, zachoval se naprosto úžasně. Vše mi vysvětlil, probral se mnou možnosti a bez váhání a bez prodlení mě odeslal na vyšší pracoviště k další diagnostice.
Mé díky patří i sestřičkám, které i při takovém kvantu klientek, zůstávají usměvavé a pracují velice svědomitě.
Ordinaci bych doporučila každé ženě či dívce, která hledá dobrého lékaře gynekologa!

Ověřeny pacient

Lepšího gynekologa si žádní paní ani slečna nemůže přát. Je milý, vstřícný, ochotný. A i když máte nepříjemný problém, vždy ho vyřeší s patřičnou profesionalitou. Doporučuji všem! Je vážně skvělý!

J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi ochotný a profesionální,nejlepší gynekolog co znám tak mi ani nevadí,že dojíždím až z Ostravy.

J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem musela k vyšetření s mými dvěmi dcerkami ve věku 10 a 9 let.Jak si jistě dovedete představit holky mněli z vyšetření strach,ale sestřičky i pan doktor byli velice úžasní,a hlavně u druhé dcerky musel být pán doktor velice trpělivý,jelikož je dcerka mentálně postižená mněla z vyšetření více strach než její starší sestra,a to mnělo za následek že se prostě nechtěla nechat vyšetřit,ale díky trpělivosti nejen pana doktora ale i sestřičky se to zvládlo,takže hodnocení je proto velmi dobré,nemám co vytknout.

Chodím k panu doktorovi už víc než 5 let, jsem s ním i jeho manželkou( také gynekoložkou) velice spokojená. Sestřičky jsou super, prostředí nové, moderní, čisté příjemné, a léčba i přístup jsou na velmi vysoké úrovní. Tereza M.

Ověřeny pacient

Jsem s prací pana doktora a jeho manželky moc spokojená. Je úsměvavý a milý. Jeho manželka je také velmi milá a případné dotazy vysvětluje dle mého názoru lépe a více dopodrobna. Dříve jsem byla pacientka dvou gynekoložek a přechodu k doktorovi (muži) jsem se trochu obávala. Mohu však jen doporučit. Ani jedna z předešlých gynekoložek se ke mně nechovala tak citlivě a ohleduplně jako pan doktor Sekvard. Provedl mě již dvěma těhotenstvími a jsem s jeho péčí moc spokojená.

Ověřeny pacient

Byla jsem v 18.tt a nepohodla jsem se se svou doktorkou, tak jsem si sháněla nového gynekologa a pan Sekvard si mě i s manželkou vzali na starost, i když mají již spoustu pacientek. Jsem s ním max. spokojena, vždycky mi všechno vysvětlí, poradí. Navíc je vždy velice příjemný. Jeho manželka mě rodila, ale byl u toho i pan doktor. Můžu jen a jen doporučit :-)

Ověřeny pacient

Je to nejlepší gynekolog,vždy mi vše vysvětlí co bude dělat jak a co mám užívát...jsem s ním maximálně spokojená,neměnila bych.

Nechybí úsměv, zkušenosti ani dobrá rada. Vynikající doktor!

Výborný doktor, rodil moji holčičku, která byla koncem pánevním a vše proběhlo v naprostém pořádku, obě jsme zdravé. Vyhnula jsem se císařskému řez.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti