Vít Sekvard, gynekolog Valašské Meziříčí

Vít Sekvard

Gynekolog

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí
Nemocnice Valašské Meziříčí a.s., LDN

S panem doktorem jsem spokojená od samého počátku, co jeho ordinaci navštěvuji. Nyní bych mu prostřednictvím tohoto hodnocení chtěla velmi poděkovat za jeho úsilí, vstřícnost a profesionalitu v posledních měsících. Neboť, když se vyskytlo -byť jen podezření- na zdravotní problém, zachoval se naprosto úžasně. Vše mi vysvětlil, probral se mnou možnosti a bez váhání a bez prodlení mě odeslal na vyšší pracoviště k další diagnostice.
Mé díky patří i sestřičkám, které i při takovém kvantu klientek, zůstávají usměvavé a pracují velice svědomitě.
Ordinaci bych doporučila každé ženě či dívce, která hledá dobrého lékaře gynekologa!

Lepšího gynekologa si žádní paní ani slečna nemůže přát. Je milý, vstřícný, ochotný. A i když máte nepříjemný problém, vždy ho vyřeší s patřičnou profesionalitou. Doporučuji všem! Je vážně skvělý!

Pan doktor je velmi ochotný a profesionální,nejlepší gynekolog co znám tak mi ani nevadí,že dojíždím až z Ostravy.

K panu doktorovi jsem musela k vyšetření s mými dvěmi dcerkami ve věku 10 a 9 let.Jak si jistě dovedete představit holky mněli z vyšetření strach,ale sestřičky i pan doktor byli velice úžasní,a hlavně u druhé dcerky musel být pán doktor velice trpělivý,jelikož je dcerka mentálně postižená mněla z vyšetření více strach než její starší sestra,a to mnělo za následek že se prostě nechtěla nechat vyšetřit,ale díky trpělivosti nejen pana doktora ale i sestřičky se to zvládlo,takže hodnocení je proto velmi dobré,nemám co vytknout.

Chodím k panu doktorovi už víc než 5 let, jsem s ním i jeho manželkou( také gynekoložkou) velice spokojená. Sestřičky jsou super, prostředí nové, moderní, čisté příjemné, a léčba i přístup jsou na velmi vysoké úrovní. Tereza M.

Jsem s prací pana doktora a jeho manželky moc spokojená. Je úsměvavý a milý. Jeho manželka je také velmi milá a případné dotazy vysvětluje dle mého názoru lépe a více dopodrobna. Dříve jsem byla pacientka dvou gynekoložek a přechodu k doktorovi (muži) jsem se trochu obávala. Mohu však jen doporučit. Ani jedna z předešlých gynekoložek se ke mně nechovala tak citlivě a ohleduplně jako pan doktor Sekvard. Provedl mě již dvěma těhotenstvími a jsem s jeho péčí moc spokojená.

Byla jsem v 18.tt a nepohodla jsem se se svou doktorkou, tak jsem si sháněla nového gynekologa a pan Sekvard si mě i s manželkou vzali na starost, i když mají již spoustu pacientek. Jsem s ním max. spokojena, vždycky mi všechno vysvětlí, poradí. Navíc je vždy velice příjemný. Jeho manželka mě rodila, ale byl u toho i pan doktor. Můžu jen a jen doporučit :-)

Je to nejlepší gynekolog,vždy mi vše vysvětlí co bude dělat jak a co mám užívát...jsem s ním maximálně spokojená,neměnila bych.

Nechybí úsměv, zkušenosti ani dobrá rada. Vynikající doktor!

Výborný doktor, rodil moji holčičku, která byla koncem pánevním a vše proběhlo v naprostém pořádku, obě jsme zdravé. Vyhnula jsem se císařskému řez.