Vít Horažďovský, psychiatr Kladno

MUDr. Vít Horažďovský

Psychiatr Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Mánesova 1766/21, Kladno
Zdrav.zař.s odborností psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

C
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla asi před čtyřmi lety. Již při telefonickém objednání ve mě sestra vzbuzovala nedůvěru, když mi oznamovala "to teda nevím, jestli Vás vezmeme takhle rychle" (chápu časový press, ale to se dá říct daleko lépe). Když jsem se tedy dostavila, pana doktora zřejmě můj stav úplně nezajímal. Nenechal mě ani doříct větu. Pak jsem vyfasovala "prášky" a odešla domů. Bylo mi tak zle, že jsem všechny tyto nepříjemné faktory vytěsnila. Po nějaké době jsem si myslela, že pan doktor bude třeba fajn, i přes jeho nepřítomný výraz při každé návštěvě, protože mi začínalo být lépe a lépe. Nicméně pan doktor mi předčasně vysadil medikaci a na následnou kontrolu, která by měla být samozřejmostí, ani nepomyslel. Samozřejmě ve velmi krátkém čase mi bylo ještě hůře, než když jsem prvně do ordinace přišla. Vůbec tohoto lékaři nedoporučuji. Nejenom, že postrádám lidský faktor, ale pravděpodobně i ten medicínský má mezery.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Pana doktora znám spostu let.Vynikající odporník velice ochotný,vstřícný a skvělá komunikace.Nepíše hned léky, nejdříve s člověkem vede dialog a poté uzná jaká léčba bude následovat.Lepšího psychiatra jsem nepoznala.Mohu jen a jen doporučit.Skočdopolová


B
Ověřeny pacient

Doporučuji všem,kdo mají problém.


S
Ověřeny pacient

Jsem spokojená , moc mi pomohl v těžké životní situaci a velmi si vážím jeho lidského přístupu.


V
Ověřeny pacient

pan doktor je člověk na svém místě.ví přesně co dělá a co člověk potřebuje.a hlavně vše vysvětlí.DOPORUČUJI!


Neměl na mne vůbec čas. Příliš mne nevyslech, spíš vůbec a k tomu pan doktor určil špatnou diagnozu. Vím čím trpím sám, ale nevím jak z toho. Tablety, co mi dal mne jen naprosto utlumily a jsem rád, že jsem se vůbec po nich po 2 dnech probral. Nikdy více do ordinace a nejradši k žádnému psychiatrovi nebo psychologovi. Raději umřít a mít to za sebou. Lituji ale absolutně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Léčím se pro těžkou bipolární poruchu již několik let, dva roky u pana doktora. Po těchto dvou letech se můj stav zlepšil mnohonásobně více než za celé ty roky předtím. Má dokonalý přehled o léčivech a novinkách, velmi pečlivě sleduje hladinu v krvi pravidelnými testy (pozor není to samozřejmost, u předchozího lékaře jsem nechodila skoro vůbe). Snížil objem mých léků a zefektivnil veškeré dávkování. Jsem za to skutečně vděčná. Jediné co působí trochu negativně je, že díky malému prostoru pacient nemůže dostatečně vysvětlit svůj momentální stav, což může způsbit nepochopení. Dále - i v případě objednání jsou zde velice dlouhé čekací doby (řádově hodiny)


A
Ověřeny pacient

CHodím k panu doktorovi už 3 roky a nemohu si nějak stěžovat. Vřele ho doporučuji.


P

Pan doktor je příjemný člověk,který velice rychle diagnostikoval můj problém a okamžitě zahájil efektivní léčbu, která byla 100% úspěšná. Jediné, co bych mu asi vytkla, že pacienta skoro nepustí ke slovu. Když jde člověk k psychiatrovi, potřebuje se vypovídat, což je u pana doktora trošičku problém, protože většinu času mluví on.....


Pan doktor,
je velmi dobry lekar. Pomaha mi s mou situaci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti