Soukromý praktický lékař
bří Mrštíků 38, Břeclav

Chodíme k němu celá rodina už řadu let a nikdy jsem s ním neměl a ani ostatní neměli žádný problém. Běžné nemoci léčí po svém, jako všichni ostatní praktičtí lékaři. Za tu dobu už i já vím, které léky mně zaberou a které ne. A proto beru za výhodu to, že se sním dá o léčbě diskutovat. Nepovyšuje se a dá se ním poklábosit, jako s normálním člověkem. Chová se velmi skromně, několikrát mně odpustil poplatek za potvrzení tiskopisů. Že nepozná některé choroby mu za zlé nemám, protože je to praktický lékař. Mě vždy na mou žádost poslal ke specialistovi a dopadlo vše dobře. To je můj názor. Jako výhodu beru, že tam nikdy nečekáte dlouho, protože každého z ordinace vyhodí do 3 min.

Pana doktora si vážím především jako člověka co se umí chovat k lidem a umí být obětavý

jsme jen lidi a delame chyby verim ze pan doktor nikomu umyslne neublizil chodime k nemu skoro cela rodina a vzdycky byl prijemny,ochotny,dobry diagnistik
za cele jeho pusobeni v breclavi jsme moc spokojeni s jeho peci moc mu dekujeme i sestricka je moc prijemna a ochotna

Kliďas,nepovyšuje se,dá se s ním "pokecat" i s jako normálním člověkem a pacientu vychází vstříc..........DOPORUČUJI.

Dovolte,abychom Vám poděkovali a popřali příjemné prožití svátečních chvíl a uspěšný nový rok.

Pan doktor určitě není zlatokop a jsme s celou rodinou velmi spokojení s jeho přistupem.Pokud se někomu jako lékař nelíbí může navštěvovat jiné a sestřička je taky milá.

velmi příjemný a velmi dobrý doktor,chodím k němu již více jak 15 let a neměnila bych

nervózní, dost arogantní a neochotný. Jeho personál je totéž. Poplatky jsou na prvním místě.

Zdá se, že pan "abcd" nikdy neslyšel o tom, že pokud není spokojen se svým lékařem a nevěří mu, může ho kdykoliv vyměnit a nikdo ho nebude tahat za kšandy zpátky. Já panu Dr.Izakovičovi naprosto důvěřuji. Mám alergii na některé léky, a když jsem po operaci měl brát více léků, tak dlouho hledal vhodnou kombinaci, až mi sedla. Nebýt jeho, už bych tu nebyl.
Tímto mu děkuji, že je, jaký je.

Zachránil mi nohu, když mne jiný již odepsali. Díky.