Adresa

praktický lékař pro dospělé
Olomoucká 173, Šternberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

.Paní doktorka je empatická s lidským přístupem.
Každému mému zdravotnímu problému se věnovala s maximální péčí.Mohu jen doporučit

A
Ověřený profil

Paní doktorka je milá do doby než nastane problém. Je arogantní, nepříjemná a nedokáže v klidu vyslechnout co mě trápí. Doktor má pomáhat a ne jen rejžovat peníze jen za to, že napíše datum do papírů. Nevidím důvod proč platit jen proto, že vstoupím do ordinace aniž by mě vyšetřila. Při třech lidech v čekárně čekat skoro 2 hodiny je už vážně trochu moc! Tohoto doktora nedoporučuji!

P
Ověřený profil

Pani doktorka je neprijemna a arogantni,vubec mi nepomohla a ani neporadilla.Jeji lecebne metody jsou na urovni studenta.Doporucuji vzit nohy na ramena a najit si jineho lekare,Je to vlastni zkusenost.


P
Ověřený profil

Paní doktorka mi již několikrát pomohla od mých problémů. Vše vždy perfektně vysvětlí tak, že působí příjemně na lidi a člověku už jen tento přístup dostatečně napomůže tomu, aby se cítil lépe. Jak komunikace, tak i léčba jsou na velice profesionální úrovni, ať už mluvíme o sestřičce nebo i o paní doktorce. Děkuji oběma :)


Ověřený profil

Chtěl bych pani doktorku moc pochvalit a moc poděkovat za jeji pomoc a poradu při me nemoci ktera je onkologicka. Při nastupu k ni mě odebrala odběry a vše semnou konzultovala ..Při každe naštěvě k ni je mila a poradi a odešle na veěkere vyšetřeni ktere sama uzna .Moc si ji važim a i sestřičku .oběma velky dik Kořinek šternberk


K

Paní doktorka byla při příjmu velmi milá, ochotná a hlavně profesionální! Provedla veškeré odběry při příjmu a opravdu detailní anamnézu, s tím jsem se už dlouho nesetkala!!!!. Těším se na další návštěvu. Hodně nových pacientů paní doktorko.


M

Paní doktorka je velice příjemná.Pomohla mě s bolestí zad a poradila s dietou


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař