STVP spol.s.r.o.
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Vynikající péče o pacienta, žádné vysedávání v čekárně, léčí nejen tělo, ale i duši, velmi příjemné prostředí, člověk se necítí jako u lékaře, ale jako u přítele na návštěvě. Nejen léčí, ale hlavně UZDRAVUJE!!!

K paní doktorce chodím už rok a byla jsem s ní dvakrát v lázních. Je to první lékař, u kterého vím, že se o mě zajímá, proto jí plně důvěřuju. Léčím se u ní s neplodností, když jsem měla jiné potíže (zánět moč.cest, mykozy), pomohla mi i s tímto. Pacient pro ni neni jen dalším odškrtnutým políčkem ve formuláři.
Má milé a profesionální sestřičky, které pomohou s nesprávným držením těla, poradí.
Podle plné ordinace uszuju, že nejsem jediným spokojeným pacientem. Proto všem vřele doporučuju!

Tato paní doktorka je člověk s velkým Č. S ní víte, že vám opravdu chce pomoci a že pro vás udělá maximum. Neodbyde vás jako v našich státních zařízeních a po zkušenostech, které s ní má celá naše rodina mohu jenom doporučit. Je úžasná!!!

Konečně celostní doktorka která se nezajímá jen o určitej jeden orgán ale o celého člověka.
Dělá SU-JOK což je napravování chrnických problémů jehličkama.
Nevýhoda je ale v tom že nemá smlouvy s pojištovnami.