MDDr. Viktor MDDr. Ilavskyj

Zubař Více

Klášterec nad Ohří 1 adresa

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj

Naše zubní ordinace je zaměřená převážně na konzervační zubní lékařství a protetiku.

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj zubní chirurgie

Moc milý doktor. Vždy se v jeho ordinaci cítím komfortně. Nebojí se používání moderních technologii. Vřele doporučuji!

Á
Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj Jiný

Pan doktor velmi dobře ví, co dělá, pracuje s nejmodernějšími nástroji a metodami, zároveň je velmi něžný, citlivý a vlastně máte pocit, že jdete k nejlepšímu kamarádovi na pokec a on vám během toho opraví zuby. Připravte se na to, že se chvílemi budete chechtat, až vám slzy potečou. Skvělý doktor, kompletně!

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj zubní vyšetření

V životě jsem nezažila tak skvělý, milý a profesionální přístup jako tady. Jen co přijdete, máte radost, protože vidíte usměvavý a příjemný kolektiv a hned Vám to dodá klid na duši z případného vyšetření zubů, kterého se mnozí lidé tolik obávají, jako já.
Tady se člověk cítí jako doma. Pan doktor s celým týmem jsou bezkonkurenční ! Dlouhý roky jsem bojovala s otázkou jak spravit zuby a až právě tady mi pomohli. Jako jeden z mála doktorů děla implantáty a opravdu skvěle! Vřele doporučuji! Nebudete litovat!

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj preventivní prohlídky

Skvělá ordinace se vším všudy! Při porovnání se 3 předchozími zubaři, je tento pan doktor zdaleka nejlepší, a to co do teoretického vysvětlení / konzultace, tak i v praktickém ošetření. Pokud k tomu přičtete milou a vlídnou sestřičku a možnost využití profesionální dentální hygienistky ve vedlejší ordinaci, je to fakt ordinace snů :-DD

Vřele doporučuji všem.

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj zubní vyšetření

Kdyz prijdete do ordinace, uvita vas mila sestricka a zubar, ktery vse vysvetli a vytvori prijemnou atmosferu v zubni ordinaci. Zakroky bezbolestne. Tesim se na pristi navstevu

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj Zuby

Pan doktor hodný,ošetření bezbolestné,super přístup k pacientovi.Dodržován čas objednání.Žádná arogance a špatná nálada.
Určitě doporučuji Němec

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj Rekonstrukce zubu

Profesionální přístup lékaře a sestřičky. Lékař je velice vstřícný a vše vysvětlí. Dobrá nálada lékaře a sestřičky uklidní před zákrokem. Je to pro mne ordinace snů. Cítím se v ordinaci příjemné. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj

Profesionální přístup pana doktora. S bělením jsem byl maximálně spokojený. Vše probíhalo bez bolestně, za přijatelnou cenu. Všem vřele doporučuji ????

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Viktor Ilavskyj Změna k lepšímu

Velmi profesionální přístup. Milá a ochotná sestřička. Bezbolestné ošetření. Dodržuje čas objednání. Po ošetření zuby jako nové.