Fügnerova 559/II, Jindřichův Hradec
Praktické zubní lékařství (mapa)

Ž

Pan doktor je moc šikovný, odborník, své práci rozumí a když si ostatní zubaři nevědí rady, posílají pacienty za ním. Vytažení zubu v zánětu, byla jsem překvapená, jak rychle zub pan doktor vytrhl. Co se týče sestry, té ,,uřvané´´jak ji někdo zde nazval, tak já si nemohu na ní stěžovat, naopak. Už jsem tam byla několikrát a vždy se snažila mi pomoct, byla příjemná a když uviděla moji nateklou tvář, tak mě ještě pohladila, což mě příjemně překvapilo a to nejsem jejich pacientka. Je pravda, že je rázná, ale kolikrát přijdou do ordinace tak drzí lidé, že se jí ani nedivím, že někdy taková musí být. Starší sestřička u p. Kotalíka se ke mně chovala suprově, je moc hodná a moc děkuji jí i panu zubaři, že mi pomohli.

Bála jsem se hodně, při představě vyndání všech osmiček rostoucích na ležato. Ale strach pominul hned při vstupu do ordinace. Příjemný doktor, jen umrtvil, vyndal, zašil a hned jsem šla. Byla to otázka jen pár minut. Doporučuji

K PANU doktorovi Kotalíkovi dojíždíme celá rodina z Prahy a je to nejlepší stomatolog kterého znám, veliký odborník. Co se týká poznámek k sestře, tak já osobně nemám špatné zkušenosti a paní Kotalíková je velice příjemná a druhá sestřička taky.

Nezbývá než souhlasit,pan doktor je opravdu PAN doktor,je výbornej, ale musím Vás všechny zklamat,výměna sestry se podle mně konat nebude,jestli máte namysli tu mladou nepříjemnou, uřvanou,tak to je jeho žena :( ale bývá tam i taková ta staří příjemná paní. A ten malý není vnuk,ale syn :)

Profesionální přístup k pacientům a hlavně ochota patří u pana dr. Kotalíka k samozřejmostem. Rád bych takového lékaře uvítal i v našem městě. Myslím, že by měl plno. Ještě jednou děkuji za ošetření dne 11.7.2011.

Skvělý, sympatický a milý lékař. Bohužel ale musím souhlasit s naprosto každým příspěvkem = sestra je strašná. Nepříjemná, neochotná, rázná, negativní, hrubá.. Chápu, proč ji tam pan doktor drží, ale i za těchto okolností by měl zvážit, jestli radši příjde o pacienty, nebo o ,,sestru". Opravdu by to chtělo změnu. Kazí Vám to reputaci!!!

Výborný zubař, jednička, nemá konkurenci, až na tu sestru to je děs. Ta první byla super.

vynikající zubař..málo bolesti, kvalitně odvedená práce.. :) neměnila bych..nikdy.

Pan doktor je špička, vše vždy hned rychle a profesionálně vyřešeno, mohu doporučit. Ovšem skutečně souhlasím s tím,že jeho sestra je příšerná-bohužel, nepříjemná paní a ta druhá,co tam má jeho kolegyně, to ej to samé v bledě modrém, vyměnit sestry a bude to na 100% :-).

bezvadný lékař,ale chování sestry je příšerné.divím se,že takovýsuper člověk má ve své ordinaci takovou ježibabu