MUDr. Viktor Kotalík

Zubař Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

20 názor

Adresa

Praktické zubní lékařství
Fügnerova 559/II, Jindřichův Hradec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Pan doktor je erudovaný odborník s velmi citlivým přístupem k Vašemu problému.
Děkuji za jeho péči.Sestřička je příjemná a milá.
Veliká moje spokojenost. Děkuji Vám.

K
Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Nedávno jsem u pana doktora podstoupila extrakci osmičky (zub byl zaklíněný a naležato). Zákroku jsem se dost bála, ale z doslechu jsem věděla, že pan doktor je opravdu jednička.
Přesvědčila jsem se sama, pan doktor byl velice příjemný a zákrok provedl rychle. Líbilo se mi, že pan doktor se s tím nepáral, léta praxe jsou znát..
Sestra byla ke mně milá a starostlivá.
Mohu jen doporučit!!! :)

Ž
Ověřený profil

Pan doktor je moc šikovný, odborník, své práci rozumí a když si ostatní zubaři nevědí rady, posílají pacienty za ním. Vytažení zubu v zánětu, byla jsem překvapená, jak rychle zub pan doktor vytrhl. Co se týče sestry, té ,,uřvané´´jak ji někdo zde nazval, tak já si nemohu na ní stěžovat, naopak. Už jsem tam byla několikrát a vždy se snažila mi pomoct, byla příjemná a když uviděla moji nateklou tvář, tak mě ještě pohladila, což mě příjemně překvapilo a to nejsem jejich pacientka. Je pravda, že je rázná, ale kolikrát přijdou do ordinace tak drzí lidé, že se jí ani nedivím, že někdy taková musí být. Starší sestřička u p. Kotalíka se ke mně chovala suprově, je moc hodná a moc děkuji jí i panu zubaři, že mi pomohli.


M
Ověřený profil

Bála jsem se hodně, při představě vyndání všech osmiček rostoucích na ležato. Ale strach pominul hned při vstupu do ordinace. Příjemný doktor, jen umrtvil, vyndal, zašil a hned jsem šla. Byla to otázka jen pár minut. Doporučuji


L
Ověřený profil

K PANU doktorovi Kotalíkovi dojíždíme celá rodina z Prahy a je to nejlepší stomatolog kterého znám, veliký odborník. Co se týká poznámek k sestře, tak já osobně nemám špatné zkušenosti a paní Kotalíková je velice příjemná a druhá sestřička taky.


Ověřený profil

Nezbývá než souhlasit,pan doktor je opravdu PAN doktor,je výbornej, ale musím Vás všechny zklamat,výměna sestry se podle mně konat nebude,jestli máte namysli tu mladou nepříjemnou, uřvanou,tak to je jeho žena :( ale bývá tam i taková ta staří příjemná paní. A ten malý není vnuk,ale syn :)


Ověřený profil

Profesionální přístup k pacientům a hlavně ochota patří u pana dr. Kotalíka k samozřejmostem. Rád bych takového lékaře uvítal i v našem městě. Myslím, že by měl plno. Ještě jednou děkuji za ošetření dne 11.7.2011.


Skvělý, sympatický a milý lékař. Bohužel ale musím souhlasit s naprosto každým příspěvkem = sestra je strašná. Nepříjemná, neochotná, rázná, negativní, hrubá.. Chápu, proč ji tam pan doktor drží, ale i za těchto okolností by měl zvážit, jestli radši příjde o pacienty, nebo o ,,sestru". Opravdu by to chtělo změnu. Kazí Vám to reputaci!!!


Ověřený profil

Výborný zubař, jednička, nemá konkurenci, až na tu sestru to je děs. Ta první byla super.


vynikající zubař..málo bolesti, kvalitně odvedená práce.. :) neměnila bych..nikdy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu