Komenského 1380/11B, Břeclav

Umístění: Ordinace Ošetřování babičky

Příjemné vystupování. Návštěvy doma, (ležící pac.) Vysvětlení problému a dopor. a návrhy léčení. Pomoc při vyřizování pomůcek a žádostí. Poděkování též sestře.

Velmi dobrá lékařka, které můžu jen poděkovat, že jsem i nadále se svojí rodinou. Velmi svědomitá a pečlivá. Dopuručuji.

Děkuji prozřetelnosti, že jsem se dostala do péče paní doktorky MUDr. Uhrové. Je to profesionál v každém ohledu. Nejen že je milá, vstřícná, příjemná, laskavá, ale když jsem u ní v ordinaci, neexistuje pro ni nic a nikdo jiný. Její zájem o pacienta je naprosto nevídaný. Plně se koncentruje jen na mé obtíže, vyslechne a vnímá!, co říkám, přemýšlí, zjišťuje, vyšetřuje. V ten okamžik jsem já a mé zdraví pro ni to nejdůležitější. A to tak uklidňuje! Ona vysvětlí situaci a kroky, které bude činit a také PROČ, co a jaký vývoj očekává. Je velmi důsledná a odpovědná. V čekárnách lékařů se toho probere mnoho pro ukrácení chvil a s velkou radostí musím konstatovat, že takové zkušenosti a pocity jako mám já z návštěvy její ordinace, mají i ostatní pacienti. Mnoho chvály na její práci, odbornost a respekt jsem ale slyšela i od zdravotních sester z různých oddělení břeclavské nemocnice. A to vše mě utvrzuje v tom, že mám skvělou praktickou lékařku. Moc, moc díky!

Velmi vstřícná, příjemná, citlivá a ochotná lékařka. Diagnózu podrobně vysvětlí a navrhne řešení situace.
Doporučuji.
Roučková

Velmi vynikající lékařka

nejlepší doktorka v břeclavi.

Skvělá a otevřená paní doktorka s milým přístupem k pacientům.

Super.

Chodila jsem k paní doktorce pár let. Byla jsem vždy spokojená s jejím přístupem i léčbou. Vždy mě dokázala povzbudit, je to zkrátka člověk na svém místě. Bohužel jsem se přestěhovala a lékařku musela změnit. Tuto paní doktorku můžu jen doporučit.

Je pečlivá, s její práci jsem byla vždycky spokojená.