Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Duchcovská 10/304, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

76 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Dnes jsem byla na preventivní prohlídce,p.doktorka je velice příjemná a milá.Při vstupu do ordinace se hned zeptá jak se máte a nezapomene přidat usměv,po prohlídce vše dopodrobna vysvětlí a poučí Vás jak dál.S paní doktorkou jsem velice spokojená a mohu jí ženám doporučit.Sestřičky jsou super,pokaždé když tam jdu tak se tam cítím velice dobře.

K
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Jsem ráda, že již nejsem její pacientka. Chladná, arogantní, nepříjemná, neempatická a necitlivá. Každá návštěva byl jen stres a pak 2 dny krvácení..a to nemluvím o tom, že mi jednou i řekla že mi smrdí nohy...přitom se vždy před návštevou koupu a v převlékací kabince ještě pro jistotu utírám vlhčenými ubrousky...
.Doporučila mi antikoncepci v injekcích, která pro mě jako nerodičku absolutně nebyla vhodná navíc bez jakýkoliv krevních testů. Po 7 letech kdy jsem postupně nabírala na váze a začínala mít problémy jsme se domluvily na zavedení tělíska...
Po neskutečně bolestivém zákroku (díky kterému jsem se pak bála i pohlavního styku natož vyšetření na gynekologii) a velké ztrátě krve mi nakonec řekla. že tělísko nemohlo být zavedeno, jelikož mám úzký děložní čípek...
Po této zkušenosti jsem odešla okamžitě jinam a jen se modlím, zda tam něco nepoškodila a budu moct mít děti.
VŮBEC NEDOPORUČUJI!

H
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Empatie paní doktorce chybí .Je nepříjemná a zlá .S ničím si nedělá starosti a vše bere na lehkou váhu.Sestry jsou milé ,ale to je možná tak jediné pozitivum na této gynekologické ordinaci.Jsem svědkem toho jak si na ni ženský stěžují .Nikdy nedoporučuji !Zásadně NIKDY!


H
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Dlouho jsem zvažovala, zda odejít, či ne. Chodím k doktorce K. 20 let. Odcházím. Nechá si platit za věci, které jsou jinde standartní a bez poplatků, 5 let mi říká, že můj stav je sice dobrý, ale může být hůř a je třeba pravidelně chodit na kontroly. S tím souhlasím, ale přece jen....lze to říkat i docela jinak. Nevyhrožovat. Už tam chodím nerada, přestože se nemám čeho obávat. Jako člověk je nepříjemná. Je nevlídná a nutí různá nadstandartní vyšetření. Neřekne jediné milé slovo. Bohužel.


M
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už dvanáct let a jsem velice spokojená. Teď, když se tam vymněnily sestřičky tam dokonce chodím ráda. Jsou milé, usměvavé a velice vstřícné a ochotné. Protože jsem 40 let pracovala jako zdravotní sestra, velice si toho cením. Mohu jen doporučit.


J
Ověřený profil

Rozhodně nedoporučuji. U paní doktorky jsem byla jen jednou a z toho důvodu, že jsem tam byla poslaná z nemocnice. Hned po příchodu mě nejvíce zarazil přístup jak sestry, tak samotné paní doktorky. Už ze začátku mi přišlo, jako bych otravovala, což doprovázelo nepříjemné a arogantní chování.


K
Ověřený profil

K pani doktorce,chodím od začatku těhotenství,snaží se být mila ,ale to je tak asi vše.Neporadí,nezeptá se,mam vždy ma pravdu jen ona.Nepřistupuje individualně k pacientovi, to je docela důležité,protože každá jsme jina.Jsem v 31tt a trpim zvracením s krví skoro nic nesním,lekařka na mě pohliží jako na otravny hmyz co ji zatežuje.Výsledek je ,že mě posíla na vyšetření do nemocnice.Uplnou třesnickou na dortu je ,že v osmem měsici těhotenství zjistila,že užívám léky na štítnou zlazu,a velice ji to udivilo.Lekařka se nezajíma,vůbec,podstatné je, že by měla mít přehled,to je asi problém se podívat do tehotenské knižky.Nedoporucuji prijde mi že, je to lekař na baterky a to jsem slusná


V
Ověřený profil

Nedoporučuji. Doktorka mě "donutila" abych se očkovala proti rakovině čípku, problém jsem žádný neměla, jen na mě chtěla vydělat nějakou korunu. Zkoušela různé triky abych si očkování koupila od ní, ne z lékárny, protože jsem měla nějaký ten příspěvek od své pojišťovny. Pozor na ní! Sestřičky u ní, jsou taky nepříjemné. Jsem ráda, že už tam nikdy nemusím, protože jsem se přestěhovala a našla jinou doktorku.


M
Ověřený profil

Vždy jsem z návštěvy nervózní a přitom se nemám čeho bát. paní doktorka se hned pta jak se mam,jestli je vše v pořádku, udělá mi všechna vyšetření a vždy vše vysvětlí, usmívá se. je citlivá. změna antikoncepce nebyl žádný problém. Pravdou je že sestry jsou po telefonu vždy nepříjemné, ale tváří v tvář jsou úplně jiné.


Y
Ověřený profil

Paní doktorku silně nedoporučuji!
Pokud je člověk v pořádku, tak je vše OK. Jakmile nastanou problémy, vše se rázem mění. Paní doktorka je arogantní a nezúčastněná, dostatečně nevysvětluje problém, netoleruje jiné typy antikoncepce než hormonální (i když člověku nevyhovuje). Člověk se po její návštěvě cítí jako největší špína, pravidelně se mi chce brečet - i když s ní jednám s úctou a pokorou, dostávám zpět pěknou nálož arogance a odsouzení (připomínám jen, že nejsem promiskuitní, ani jsem nikdy neměla krom mykózy žádný problém.)
Po poslední preventivní prohlídce jsem krvácela, takže mě osobně už tam nikdo neuvidí.
Martina


Došlo k chybě, zkuste to znovu