Duchcovská 10/304, Teplice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Empatie paní doktorce chybí .Je nepříjemná a zlá .S ničím si nedělá starosti a vše bere na lehkou váhu.Sestry jsou milé ,ale to je možná tak jediné pozitivum na této gynekologické ordinaci.Jsem svědkem toho jak si na ni ženský stěžují .Nikdy nedoporučuji !Zásadně NIKDY!

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Dlouho jsem zvažovala, zda odejít, či ne. Chodím k doktorce K. 20 let. Odcházím. Nechá si platit za věci, které jsou jinde standartní a bez poplatků, 5 let mi říká, že můj stav je sice dobrý, ale může být hůř a je třeba pravidelně chodit na kontroly. S tím souhlasím, ale přece jen....lze to říkat i docela jinak. Nevyhrožovat. Už tam chodím nerada, přestože se nemám čeho obávat. Jako člověk je nepříjemná. Je nevlídná a nutí různá nadstandartní vyšetření. Neřekne jediné milé slovo. Bohužel.

K paní doktorce chodím už dvanáct let a jsem velice spokojená. Teď, když se tam vymněnily sestřičky tam dokonce chodím ráda. Jsou milé, usměvavé a velice vstřícné a ochotné. Protože jsem 40 let pracovala jako zdravotní sestra, velice si toho cením. Mohu jen doporučit.

Rozhodně nedoporučuji. U paní doktorky jsem byla jen jednou a z toho důvodu, že jsem tam byla poslaná z nemocnice. Hned po příchodu mě nejvíce zarazil přístup jak sestry, tak samotné paní doktorky. Už ze začátku mi přišlo, jako bych otravovala, což doprovázelo nepříjemné a arogantní chování.

K pani doktorce,chodím od začatku těhotenství,snaží se být mila ,ale to je tak asi vše.Neporadí,nezeptá se,mam vždy ma pravdu jen ona.Nepřistupuje individualně k pacientovi, to je docela důležité,protože každá jsme jina.Jsem v 31tt a trpim zvracením s krví skoro nic nesním,lekařka na mě pohliží jako na otravny hmyz co ji zatežuje.Výsledek je ,že mě posíla na vyšetření do nemocnice.Uplnou třesnickou na dortu je ,že v osmem měsici těhotenství zjistila,že užívám léky na štítnou zlazu,a velice ji to udivilo.Lekařka se nezajíma,vůbec,podstatné je, že by měla mít přehled,to je asi problém se podívat do tehotenské knižky.Nedoporucuji prijde mi že, je to lekař na baterky a to jsem slusná

Nedoporučuji. Doktorka mě "donutila" abych se očkovala proti rakovině čípku, problém jsem žádný neměla, jen na mě chtěla vydělat nějakou korunu. Zkoušela různé triky abych si očkování koupila od ní, ne z lékárny, protože jsem měla nějaký ten příspěvek od své pojišťovny. Pozor na ní! Sestřičky u ní, jsou taky nepříjemné. Jsem ráda, že už tam nikdy nemusím, protože jsem se přestěhovala a našla jinou doktorku.

Vždy jsem z návštěvy nervózní a přitom se nemám čeho bát. paní doktorka se hned pta jak se mam,jestli je vše v pořádku, udělá mi všechna vyšetření a vždy vše vysvětlí, usmívá se. je citlivá. změna antikoncepce nebyl žádný problém. Pravdou je že sestry jsou po telefonu vždy nepříjemné, ale tváří v tvář jsou úplně jiné.

Y

Paní doktorku silně nedoporučuji!
Pokud je člověk v pořádku, tak je vše OK. Jakmile nastanou problémy, vše se rázem mění. Paní doktorka je arogantní a nezúčastněná, dostatečně nevysvětluje problém, netoleruje jiné typy antikoncepce než hormonální (i když člověku nevyhovuje). Člověk se po její návštěvě cítí jako největší špína, pravidelně se mi chce brečet - i když s ní jednám s úctou a pokorou, dostávám zpět pěknou nálož arogance a odsouzení (připomínám jen, že nejsem promiskuitní, ani jsem nikdy neměla krom mykózy žádný problém.)
Po poslední preventivní prohlídce jsem krvácela, takže mě osobně už tam nikdo neuvidí.
Martina

Divím se,že této "lékařce" ještě neodebrali titul.Já od ní prchla snad po roce,bohužel moje příbuzná u ní zažila začátek prvního těhotenství,kdy arogantně řekla,že dítě bude postižené,jako o těhotnou absolutní nezájem,tak prchla ještě zavčasu.Narodila se zdravá holčička a paní doktorce bych doporučila,aby změnila zaměstnání. Myslím,že by si rozuměla s MUDr.Pajdlovou.

Já si nemohu stěžovat,před pár týdny jsem měla určité problémy,zavolala jsem a sestřička mne ochotně objednala hned na druhý den,i když mne upozornovala,že mají plno a budu čekat.Čekala jsem asi 10 minut...po rozhovoru s p.doktorkou a prohlídce,mne upozornila,že i přes to,že mám tělísko mohu být těhotná nebo mám začínající zánět..nikdy jsem podobné problémy neměla a tak jsem byla dost vyděšená..ihned mne odeslala na odběry a druhý den jsem měla výsledky..na štěstí jsem musela jen pro antibiotika které mi předem napsala a upozornila,že je mám vzít až po výsledcích odběrů..chodím k ní od mých 15ti let..je pravda,že občas měla špatnou náladu,nebo byla nepříjemná,ale takové dny má každý....čím je paní doktorka starší tím víc jí to sluší a je milá...opravdu mne překvapují negativní názory.