Věra Štruplová

Praktický lékař Více

Hradec Králové, hradec králové 1 adresa

K paní doktorce jsem chodila řadu let a můj stručný názor: nemastná, neslaná, bez zájmu. Kombinaci ona + sestra Petronila (která s paní doktorkou již zřejmě nepracuje) jsem hlavně pro hulvátské chování sestry nevydržela a přeregistrovala se jinam. Dobře jsem udělala, u "nové" lékařky jsem dlouhodobě naprosto spokojená. Podotýkám, že nejsem problémový pacient, práce lékařů si vesměs vážím a nemám ve zvyku zbytečně prudit.

K paní doktorce jsem chodila léta a obecně můj názor: neslaná, nemastná, bez zájmu. Kombinaci ona + sestra Petronila jsem už nevydržela (zejména pro nevychovanost sestry) a přeregistrovala se jinam, kde jsem dlouhodobě spokojená. Podotýkám, že nejsem problémový pacient, práce lékařů si vesmě vážím a nemám ve zvyku zbytečně prudit.

Paní doktorka je sice příjemná, ale pokud za ní přijdete s problémem se kterým si neví rady snaží se přesvědčit Vás, že ho nemáte. Případně, že máte jiný, snadno řešitelný.
Trpěla jsem onemocněním, které bylo paní doktorkou diagnostikováno jako zánět dutin aniž by tomu cokoli nasvědčovalo. Kdybych dostatečně dlouho netrvala na vyšetření odborníkem, dodnes bych trpěla závažnými následky.

PANÍ DOKTORKA JE LÉTA MOJÍ OŠETŘUJÍCÍ LÉKAŘKOU.Jsem s ní maximálně spokojen a vybral bych si ji jako rodinnou lékařku.

K paní doktorce už chodím mnoho let.Onemocněla jsem vážnou nemocí a mohla jsem se na ní spolehnout.Milá,vstřícná.Sestřička také fajn.Nemůžu si stěžovat.Záleží co kdo od návštěvy lékaře čeká.Je nás moc pacientů.Nemůže se s každým vybavovat ale já vždy vyřešila co jsem potřebovala.Prostě chválím.Vaše dlouholetá pacientka Dana

Paní doktorka sice nemá nejmodernější ordinaci a i ona sama už není nejmladší, ale nemůžu si na ni stěžovat. Vždy když jsem přišla, že jsem nemocná nebo si na něco postěžovala, vždy mě vyléčila a nebo poslala dál na specializované vyšetření. Nikdy nic nepodcenila, nikdy neměla divné připomínky, jako někteří lékaři bohužel někdy mívají, nikdy se neposmívala. Vždy řešila pacientův problém tak jak ho lékař řešit má. Když jsem byla po náročném porodu, bez mrknutí oka napsala mému manželovi ošetřování, aby mě mohl alespoň ze začátku pomoct s péčí o dvě děti, stejně tak když jsem byla nemocná. Pacient má sice na toto nárok, ze svých zkušeností však vím, že né každý lékař vychází tak bez problémů pacientům vstříc. Paní doktorka takové věci neřeší, nemá žádné nemístné připomínky a vždy pouze kouká na potřeby pacienta. Já ji velmi doporučuji.

Dobrá lékařka, ochotná, vstřícná

No nevim nevim - já si vždycky říkám ať mně něam pošle,nebo at mi něco napíše. Nemá se mou žádnou práci.Zastaralá ordinace. Ale s mladou svěží sestrou mají už i počítač v sesterně.Stará sestra byla strašná brzda.Doporučuji tuto doktorku spíše důchodcům.

=

spokojenost