Adresa

Nádražní 1066, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Jsem velice spokojená nemohu pořádně skoro žádné léky jsem na ně alergická a pani doktorka mi nabídne vždy nějaké bylinky které mi pomohou ,kdo se rád léčí bylinkami tak za mě doporučuji Velechovská


Lidský přístup, s každým vše probere a poradí, jak se léčit i doma přístupnými prostředky. Neomezuje se jen na vypsání receptu, což mnoho lédařů dělá.


Ověřeny pacient

Nemůžu si na paní doktorku stěžovat. Pokud mám nějaký problém, snaží se ho ihned vyřešit. Jako jedna z velmi malého množství lékařů v Turnově mi sama od sebe při preventivním odběru krve udělala test na boreliozu. Jiný lékař se na vás kouká jak na mimozemšťana, pokud toto vyšetření chcete - jelikož je to moc nákladné (vím od známých). A bylo štěstí, že udělala, jelikož se zjistilo, že nebylo zbytečné a nemám díky tomu následky na celý život - pokud by se to neléčilo... Někdy je sice problém s čekáním, ale přisuzuji to tomu, že se paní doktorka snaží lidem vše podrobně vysvětlit :-)


Vždy při návštěvě mi doporučuje byliny,málokdy se domluvíme,spíše mluví ona,co kdo a kde ,jen ne k mé osobě.Nakonec jsem se vyléčil sám.Má poroblémy psát léky i dělat další vyšetření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka Šídová má velké nasazení pro práci a hlavně pro své pacienty. Vždy se snaží najít alternativy k lékům a snaží se co nejméně zatěžovat lidský organismus. Mám s ní jen velmi dobré zkušenosti. Mohu doporučit!


J

Vždy si na mě udělá čas a DÁ SE SNÍ DOMLUVIT POKUD NECHCI LÉČIT ANTIBIOTIKAMA!!! což vidím jako velké plus na rozdíl od lékařů,kteří mi na angíny psali samá antibiotika a jenom to zhoršovali.


P

velká bída , moc mluví o hloupostech málo k věci .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Velmi kvalitní praktický lékař s lidským přístupem k pacientům. Dokáže vždy velmi kvalifikovaně poradit. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Svým pacientům věnuje hodně času a energie. Mohu jen doporučit.


L

moje prvni a zatim posledni zkusenost s pani doktorkou byla otresna. Napsala mi na preleceni zanetu ledvin hrozne silna antibiotika a jedina na ktere jsem silne alergicka /bylo uvedeno v me karte,ale pravdepodobne si ji ani neprecetla/, navic uz jsem zadne obtize nemela,chtela jsem pouze jit na kontrolu, presto jsem dostala silna antib. na leceni hornich cest dychacich /na zanet ledvin/.. skoncila jsem v nemocnici na interne a dostavala se z toho tyden. Bohuzel nemohu doporucit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a vždy poradí, určitě doporučuji všem, kteří se nechtějí léčit různými chemikáliemi a dají přednost bylinkám a homeopatikám :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti