Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Světlogorská 2764, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá a má příjemné jednání s dětmi, stejně tak její zdravotní sestřička. vždy mi velmi pomohla a hledala řešení mých problémů.

S
Ověřený profil

Pani doktorka je super. I dcera, kterou má od narození, ji má ráda, jen škoda, že se stěhujeme daleko a musíme pediatra změnit.

Paní doktorku znám od dětství a byla už tehdy velmi pečlivá a svědomitá a podle hodnocení jiných pacientů se pracovně a morálně asi nezměnila.Taky po odborné znalosti bude erudovaným doktorem.LO.


K paní doktorce docházím už od dětství :)I můj mladší brácha k ní dochází a nikdy bych si nestěžoval, vždy precizně a velice starostlivě vyšetřuje.


K paní doktorce jsem chodila coby dítko a v současné době k ní chodím i se svým synem. Ona i sestřička jsou moc milé a pečlivé. Než aby něco podcenila, raději nás pošle na extra vyšetření. Jedině doporučuji!!


Skvělá a moc milá :) Ráda k ní chodím!


Ověřený profil

k paní doktorce jsem chodila s dětmi,,,,i když jsem se ze sídliště odstěhovala dále jsem k této paní doktorce dojížděla,,,je velice pečlivá a k rodičům i dětem vždy milá.....Jana


J

Skvělá doktorka.


M

MOC SPOKOJENI DOPORUCUJEME


M

K pani doktorce chodím už asi 15let,nejdříve s jedním ditětem nyní už i sdruhým.Na nic si nemohu stěžovat,myslím si,že má pani doktorka velice milý a hezký vztah k dětem ať už jsou nemocné či zdravé.


Došlo k chybě, zkuste to znovu