Samostatná ordinace PL stomatologa
Komenského 886, Mníšek pod Brdy

Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa Jiný

Úplně super ...za mě je to zubarka úplně nejlepší...vysvětlí...a hlavně cítí z pacientem...Ja se zubaře bojím,ale u mudr.Maunové vše ok za mě 100% Díky

Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa Jiný

Paní doktorka mi vyhověla na počkání, když jsem potřebovala provizorní zákrok, i když patřím k jinému lékaři. Je věcná, rychlá a efektivní. Byla jsem velmi spokojena. Kdyby paní doktorka brala nové pacienty, ráda bych k ní chodila.

Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa Jiný

Po deseti letech jsem byla u jiného lékaře a bylo mi zjištěno více jak 5 kazů, z toho jeden zub mi musel být extrahován z důvodu nemožné záchrany. Lékařka není kvalitní, navštěvovala jsem ji pravidelně.

Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa prevence zubního kazu

K paní doktorce chodím už roky a vždy jsem spokojená. Zákroky nebolí. Paní doktorka je příjemná. Poradila mi i jak na dentální hygienu, vybrala správné mezizubní kartáčky atd. Pokud jsem neměla bílou výplň, neplatila jsem nic. Rozhodně doporučuji. Martina Balíčková

Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa

Nejskvělejší zubařka které jsem kdy seděla na křesle. Příjemná, ochotná, vždy vím co mě čeká. Téměř bezbolestná péče a vděčím ji za záchranu zubů. Určitě bych doporučila. Renata Batulková

Výborná pani Zubařka. Pečlivá, ošetření je vždy bezbolestné.
Perfektní přístup k pacientovi, příjemné vystupování.

Jsem velice spokojen

Nesděluje co se bude dít a jestli se za to bude platit. Rovnou to provede a pak chce peníze.

Velice prijemna pani doktorka, k detem pratelska a pecliva. Prestoupila jsem od jineho lekare a myslim, ze volba byla velice dobra. Cela rodina jsme velice spokojena vcetne deti. Prijemne vystupovani a velice profesionalni chovani. Vysvetlila, poradila .........doporucuji.

Pavla

Pani doktorka je velmi slaby stomatolog.
Jej ukony su hodne bolestive, je vubec nepratelska vubec s vama nekomunikuje a a ni nevite co vam prave udelala.
Proste videt ze ji ta praca hodne hodne nebavi.
Byla to ma posledni navsteva!!

U pani doktorky jsem byla jenom jednou a naposled.
Vysetreni bylo hodne bolestive i kdyz jsem ji prosila abych pockala kym injekce zaucinkuje, na kresle jsem rvala bolesti a ona vubec neprestavala. Po jeji zakroku jsem skoncila hned v noci na pohotovosti kde mi to museli delat znovu kedze to udelala spatne. Mnela jsem prisesrne bolesti.
O profesionalite u tejte p. doktorky radeji ani psat nebudu. Nikdy vice!!!