Praktická lékařka pro dospělé
Komenského náměstí 381, Kroměříž

S paní doktorkou mám jen samé dobré zkušenosti,myslím si že je to profesionálka a zároveň dobrá víla na správném místě.Já osobně si jí velmi vážím nejen pro zmíněný profesionální přístup,ale i jako člověka,který umí vyslechnout,poradit a povzbudit i po lidské stránce.Děkuji Vám a přeji zdravíčko,štěstíčko a mnoho osobních i profesních úspěchů do dalších let.A samozřejmě děkuji a přeji to samé i vaší bezva sestřičce. F.Dragoun

Ja stašně náladova. Jinak jako lékařka je to tak půl na půl. Asi záleží jakou má zrovna náladu, protože už několikrát mi vyšetření vyloženě odflákla. A stoji od vas asi 1 m. u vyšetřeni v krku !!!

Špičková lékařka a ne jenom to . Umí i psichycky moc podržet a toho si strašně vážím ! Není to totiž dnes samozřejmost .

K paní doktorce chodím mnoho let. Je to lékařka , která nikoho neodbude a vždy mě vyslechne a velmi pečlivě vyšetří.Velmi si paní doktorky vážím. Velký dík a přeji jí, atˇse jí v životě daří.

Navštěvuji paní dr. téměř 20 let a jsem s ní velmi spokojen. Snaží se opravdu pomoct a neodbívá pacienty, proto možná ta delší čekací doba. Při poslední návštěvě v lednu 2011 to už odsýpalo.

Bez výhrad, bez čekání ( dá se objednat ) dobry přehled v oboru a skvělý diagnostik. Díky!

Paní doktorka je milá, zajímá se o pacienty, s každým si ráda popovídá a to bude asi jeden z důvodů, proč v čekárně opravdu ty dvě hodiny strávíte. Jinak jako lékařka je to tak půl na půl. Asi záleží jakou má zrovna náladu, protože už několikrát mi vyšetření vyloženě odflákla. O předepsání nebo doporučení nějakého léku ani nemluvě. Ale možná až přijdete příště, tak budete zase spokojeni. Jednou tak, podruhé jinak. Jo a ještě se mi nestalo, aby mi správně vypsali rozhodnutí o potřebě ošetřování, tzv.paragraf.

Paní doktorka má velmi dobrý přístup k pacientům,ve svém oboru se vyzná , pěkný je i přístup sestřičky.S takovým zájmem se setká pacient v Kroměříži málokde.Mohu všem vřele doporučit.

tuto lékařku znám a navštěvuji už přes 23 let.Absolutní spokojenost

Mé paní doktorce Križanovičové patří jedno velké DĚKUJI! Za vše co pro mě udělala, jak mi pomohla, když mi bylo nejůř. Má hodné srdce a vážím si jí, jak jen dokážu. Děkuji paní doktorko. Pro mě jste kapacita a mám jenom k Vám důvěru. Každý myslí jenom na sebe, ale já Vám přeji pevné zdraví, aby jste byla šťastná a ještě dlouho léčila tak kvalitně jako dosud. A pacientům v čekárně přeji ať jsou trpěliví, ať si mezi sebou povídají, usmívají se a nejsou nervózní, to se pak rychle přenáší na všechny. Paní doktorka je taky jenom člověk, potřebuje pro svou práci pohodu a zaslouží si hlavně úctu.