Stomatologická ambulance
Pod Nemocnicí 683/II, Klatovy

Vřele doporučuji, paní doktorka je odbornice nejen na trhání, ale i na udržování chrupu ve výborném stavu. Díky její specializaci na paradentózu mám stále zdravý chrup. Vždyť poradí jak si správně čistit chrup, jaké mezizubní kartáčky by bylo vhodné pravidelně používat, je milá a vstřícná, ordinací má špičkově vybavenou. Jsem velice ráda, že mám to štěstí a mohu k ni chodit. Doporučuji a Děkuji za péči.

Já mohu paní doktorku za celá léta, co ji s manželem navštěvujeme jen pochválit za její neobvyklou péči a velmi slušné jednání s pacienty.

Paní doktorku navštěvuji já i celá naše rodina již hodně let. Paní doktorka je velice zodpovědná a odborník na svém místě, její přístup k pacientům je citlivý, zodpovědný. Vždy přesně říká, co bude dělat a co má člověk očekávat ( např. jestli bude zákrok nepříjemný či o něm člověk nebude skoro vědět). Všem paní doktorku vřele doporučuji a já osobně na ní nedám dopustit.

Paní doktorka je moc šikovná a hodná,chodím k ní s celou rodinou a nemohu říct křivé slovo,i moje děti ji maji rady a nebojí se jí.Myslím si,že je to nejlepší zubařka co jsem poznala.

přes 10let chodím k pani doktorce a sem s ní nad míru spokojená, nikdy mi její zákrok nemusel nikdo jiný opravovat. umí poradit, žádný zákrok na který měla prostředky neodložila, zakládá si na prevenci jako každý správný doktor, v obědnávacím termínu my vychází vždy vstříct. doporučuji

Hrůza, nepříjemná, arogantní, zřejmě miluje krev. Člověk se vypotácí z ordinace šťastný, že to má protentokrát za sebou. Bohužel, že by paní doktorka byla "soucítící" ..., takovou zkušenost opravdu nemám, naopak!
Nikdy více!

Několik let navštěvuji ordinaci MUDr.Králíkové. Vždy mě pochválí, že dobře pečuji o své zuby a dásně.Mám většinu zubů zaplombovaných, každý zub mi spravila tak dobře, že si lidé myslí, že je mám takové pěkné od přírody. Když mi musí dělat větší zákrok, je citlivá a soucítí a hlavně vidím, jak ji práce baví, je opravdu profesionál, věřím jí a dělám vše, jak mi radí.Umí dobře i trhat a ví, co je pro mě nejlepší. Věřím, že díky její péči a vysvětlování, jak se správně starat nejen o zuby, ale i o dásně,nemám žádné větší problémy. Používá moderní materiály a techniky,má výborně vybavenou ordinaci. Najít takového osobního zubaře považuji za štěstí. Vážím si její práce a děkuji.

nedoporučuji

Já jsem s paní doktorkou spokojen - myslím si, že je to dobrý zubař, který rozumí své práci, navíc je vstřícná.