Praktický dětský lékař a pro dospělé
Františkovská 130/14b, 460 07 Liberec III-Jeřáb, Liberec

Umístění: Praktický dětský lékař a pro dospělé Jiný

Rozhodne nedoporučujem!!!
Rezervačný systém je úplne zbytočný človek sa objedná v určitú hodinu a sestrička nemá vôbec záujem volať ľudí tak ako sú objednaný!!! Každý sa tam predbieha ako keby boli na nejakej dražbe. Neskutočná bezohľadnosť, neorganizované nevolaju podľa mien proste veľký bordel. Po pol hodine čakania som sa otočil a odišiel nemal som ani šancu sa k sestričke na odber dostať.

Umístění: Praktický dětský lékař a pro dospělé Nemoc

bohužel se musím podělit o zkušenosti s paní doktorkou, které pro mě nebyly vůbec příjemné. Přišla jsem do ordinace s vysokými teplotami, pálením na hrudi a s bolestí v krku. Paní doktorka poslechla mé dýchání a předepsala léky na vykašlávání. Po opětovaném připomenutí, že mám vysoké teploty (bavím se opravdu o teplotách 38,4 - 39,5) mi sdělila, že se moje tělo něčemu brání. Odešla jsem po vyšetření stejně neinformována, jako před vyšetřením, jen jsem v ruce držela recept do lékárny. Za dva dny jsem paní doktorku navštívila znovu, že se můj stav, co se týče teplot nezměnil. Znovu poslechla dýchání a znovu mě poslala domů. Večer toho dne už se teploty nedaly zvládat a tělo začalo pomalu rezignovat. Nasedli jsme do auta a odjeli na pohotovost do Liberecké nemocnice, kde mi udělali řádné vyšetření. Vzali krev, udělali rentgen plic a zjistili, že mám vysoký zánět v krvi a akutní zánět hrtanu a průdušnic. Navíc mi zakázali užívat léky předepsané paní doktorkou, protože bohužel i ty předepsala na jiný kašel, než ten, který mě trápil. Od paní doktorky jsem utekla k jinému lékaři (díky za štěstí, že jsem nového lékaře vůbec našla), protože si nemyslím, že její postupy určování diagnóz pacientů jsou profesionální. Je to opravdu lékařka pro vypisování nemocenské a léků podle vašeho přání. Neumím si představit, že by takto špatně určila nemoc malému dítěti. Lékařka ve mně opravdu ztratila veškerou důvěru a opravdu by neměla nadále ordinovat.

Umístění: Praktický dětský lékař a pro dospělé

Chodím k paní doktorce se synem a jsem spokojená. Je pravda, že zatím jsme žádné závažnější onemocnění nemuseli řešit (ťuk,ťuk,ťuk) ale při běžných dětských nemocí nic nezanedbala. Za velké plus vnímám přístroj na CRP - když má syn horečku,tak vždy udělá test z prstu a nedává antibiotika zbytečně. Když člověk potřebuje s dítětem jít brzy ráno, tak je nevýhoda ta společná čekárna s nemocnýma dospělákama. My chodíme až kolem poledne a to jdeme téměř hned na řadu. Když jsem si někdy nebyla jistá, tak jsem požádala o další vyšetření (moč, výtěr z krku a rentgen plic při dlouhodobém kašli) a neměla problém, udělala, poslala na rentgen. A vždy se ukázalo, že naštěstí její odhad (že plíce jsou čisté a že zánět ledvin kluk taky nemá) byl ok. takže já bych neměnila. Bydleli jsme u autobusáku, tak jsme to měli kousek, před pár lety jsme se přestěhovali na druhou stranu liberce,ale dojíždíme stále k ní.

K paní doktorce jsem chodila 5 let, 5 let jsem jí říkala, že mám vysoký tlak a nedoporučila mě na tlakový holter, to udělala až její zástupkyně, mladá příjemná doktorka, a jsem jí za to moc vděčná! Zjistili mi těžkou hypertenzi!!! Kdybych to nechala na doktorce Kotranyiové, tak se snad ani neléčím. Brali mi krev a řekli mi, že budou výsledky. Mezitím jsem pár dní předtím volala jiné obvodní lékařce a objednala se u ní. Sestře jsem říkala, že budu přecházet k jiné doktorce a v kolik si mám zavolat na výsledky. Když jsem volala, tak výsledky neměla, prý je už poslala k té nové doktorce. :-D

Paní doktorka mi řekla: ,,Berte půl prášku ráno, půl večer." Odpovídám: ,,Takže vlastně jeden denně? ". Odpověď paní doktorky: ,,Ne, berte jen půlku denně." :-D Tak jsem se pak ujišťovala, kolik prášků, či půlek mám denně brát. :-D To už jsem zas kroutila hlavou.

Další zkušenost. Měla jsem problémy s kolenem. Od ortopeda jsem dostala dvoje prášky. Výživu na klouby a Aulin na zánět. Bylo mi špatně z těch prášků a zřejmě to asi bylo z Aulinu, než z kloubní výživy. Volám paní doktorce a ona mi poradila, že mám vynechat tu kloubní výživu. Tak jsem jí říkala, že mě bolí žaludek si spíš z Aulinu. Její odpověď: ,,Tak vynechte Aulin, nashledanou." Opravdu doktorka na svém místě, diagnózu si určete sami. Opravdu lékařka pro tzv. nepřizpůsobivé, kterou má věčně plnou čekárnu a ordinaci.

nevim jak negdo muze psat nesmisli ze pani doktorka je spatna chodim kni jiz dvacet let je suprovava hodna a takovi by meli byt vsechny lekari aby pacijenti meli dueru

nejhorší lékař v mém životě neposílá na vyšetření pokud si oněj neřeknete jen píše recepty a to vše o co si řeknete , nepozná žádnou nemoc je to lékař pro socky

Má moji plnou důvěru. Vždy měla správný úsudek a to i v momentěm kdy mi v nemocnici (za podpory techniky a laboratoře) tvrdili nesmysly. přeji ji pevné zdraví

je nejlepší

K paní doktorce jsem chodila několik let. Dokud jsem nic moc nepotřebovala, občas neschopenku, když už se chřipka nedala vyležet během volna, tak to šlo. Ale pak jsem měla opravdu problém - zánět žil, nejen, že onemocnění nepoznala, ale v kritické chvíli mne poslala pěšky do nemocnice, místo toho, aby mi zavolala sanitku. Následky její "péče" nesu dodnes.

K paní doktorce chodíme celá rodina protože je dětský a zároveň praktický lékař.
Je velmi milá, vstřícná a hlavně používá selský rozum a má letitou praxi. Jsme maximálně spokojení. Prostředí ordiace je velmi skromné ale přístup výtečný.