Sam. ordinace PL pro dospělé
Kyjevská 44, Pardubice

Výborná lékařka, na každého pacienta má dostatek času a plně se mu věnuje. Jsem s ní velmi spokojená.

Paní doktorka je skvělá mám ji osobně moc ráda a svuj život bych ji svěřila je milá a nic nenechá náhodě ví co dělá a jak to má dělat a to je to co se od lékařu čeká

Velmi milá svědomitá a ochotná,jsem spokojena.

Naprosta duvera.

Paní doktorka je velmi příjemná, má i odbrný a profesionální přístup k řešení zdravotních problémů, ochotná navštívit pacienta doma, když není schopen navštívit ordinaci (co některý místní lékař i po slibech nedělal- už v Pardubicích není)). Velká spokojenost.

Kéž by bylo takových svědomitých lékařů více! Nic nenechá náhodě a snaží se vždy pomoci.

Lékařka, která si vždy najde čas k zamyšlení nad všemi problémy, které mě sužují a dokáže mě pomoci nejen léky, ale i dobrým slovem.Díky jí se cítím dobře.

Vzdy ochotna,prijemna...odbornik na svem miste.Jsem velmi spokojena a jinam bych nesla.Dekuji pani doktorce za jeji peci a pristup.

Je skvělá lékařka,skvělý člověk,takových kdyby bylo víc.

VELMI DOBRÁ LÉKAŘKA,OCHOTNÁ A PEČLIVÁ