Středisko péče o děti a dorost
Sídliště 429, Toužim

Umístění: Středisko péče o děti a dorost Jiný

Skvělé... Chodila jsem 18let a teď chodí i moje dcera .. jsme spokojený. Paní Dr je vždy ochotná a příjemná i když tam jdem třeba s prkotinou moc děkujeme

Umístění: Středisko péče o děti a dorost

Paní doktorce chci především poděkovat za více jak šestnáct let lékařské péče o mého syna. Za jiných okolností bych si jako lajk nedovolila řešit něčí odbornost v oboru, kterému nerozumím, ale moje zkušenost s lékařskou péči, diagnostikou i léčbou paní doktorky je natolik dobrá, že nemohu říct nic jiného, než že je prostě výborná. V osobním kontaktu velmi lidská a ochotná. Statečný bojovník s maloměstským způsobem myšlení, a to na ní obdivuji nejvíc.

Umístění: Středisko péče o děti a dorost

Paní doktorka Jakešová je velmi dobrá doktorka, vždycky když za ní přijdu, tak mi dobře pomůže a poradí. Znám spoustu doktoru, ke kterým přijdu několikrát za týden a oni na mě potom řvou, že tam chodím hrozně moc často. Tahle paní doktorka vždycky pomůže a neřve na děti. Teď jsem za ní byla, diagnózu jsme sice nezjistili ale ona mi pomohla a doporučila mi experta na tohle. Jsem s touhle doktorkou spokojená

Mé zkušenosti s paní doktorkou jsou více než špatné,po dnešní návštěvě,jsem se utvrdila,že je třeba rychle jednat a měnit,po zanedbání péče,mé dítě hospitalizováno se zánětem ledvin,vybavení ordinace je jako ve středověku,pracovní doba naprosto nevyhovující,na dovolené je paní doktorka více než v ordinaci,3 týdny bez zástupu v jednom tahu je až dost,chápu,že si potřebuje odpočinout,ale měla by zajistit na tak dlouhou dobu alespoň zastoupení nějaký den v týdnu.Co se týče hygieny,o té by jsme mohli také polemizovat,ale to je její vizitka,mně zklamala péče o děti,k paní doktorce jdete s pálením při močení a odejdete s diagnozou nosních mandlí,po vyšetření stetoskopem a kouknutí do krku.Měním a radím totéž!!!!

Velmi dobrá lékařka. Lidský přístup.

paní doktorku na základě svých zkušeností rozhodně nedoporučiji, její informovanost ohledně kojení, novorozenecké žloutenky a vůbec malých dětí je dost myzerná, vždy jsem musela z vlastní iniciativy vyhledat odbornou pomoc jinde. Když pan doktor z Fakultní nemocnice slyšel, že mám své dítě dávat na sluníčko kvůli žloutence, krve by se v něm člověk nedořezal. Jsou to rady našich babiček, které spíše ublíží než pomůžou řečeno ústy odborníka, mohla bych tu vyjmenovat více super rad paní doktorky ale to by bylo na dlouho. Můj pohár trpělivosti již přetekl a proto se brzy s paní doktorkou rozloučíme. Pokud vím nejsem jediná z mého okolí, kdo má spíše negativní zkušenost než tu pozitivní.PS: a o vyslechutí pacienta o tom ani nemluvím, něco paní doktorce řeknu a za minutu si to nepamatuje!!

nejlepší doktorka

Velmi dobrý nejen profesionální, ale i lidský přístup, který je dneska spíš vzácností, doporučuji :-)

Jsem s paní doktorkou Jakešovou velmi spokojená. Chodím k ní už mnoho let jak se svými dětmi, tak i sama se sebou, když mám nějaký zdravotní problém. Vždycky je velmi ochotná a pomůže nám. K dětem se chová velmi pěkně, moje dcera jí zbožňuje. Má krásnou ordinaci, která je skvěle vybavená. Má tam také mnoho hraček pro děti. Nikdy nic nenechá náhodě, je velmi pečlivá a přímo skvěle ovládá a rozumí své práci.

Velmi dobrá a erudovaná dětská lékařka, které by si měli občané v Toužimi a okolí vážit. Možná si někteří lidé v tomto městě myslí, že Toužim je pupek světa a že pracovat jako lékař v Toužimi je "za odměnu", ale šeredně se mýlí.