Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jsem chodila už jako dítě a chodím k ní i se svými dětmi a ani tehdy ani dnes si nemůžu stěžovat. Paní doktorka je možná občas mírně odměřená, ale nezažila jsem, že by byla nepříjemná nebo dokonce arogantní. Funguje tak, jak by doktorka měla, pomůže, poradí, konzultuje i po telefonu. Neřeší přehnaně, když se dítě nevyvíjí přesně podle tabulky, dokonce byla otevřena k mým vlastním nápadům léčby synova vleklého problému, a společně jsme hledaly cestu, co s tím.
Milá je i sestřička, jen mi trochu vadí, že navzdory tomu, že je certifikovaná laktační poradkyně, vykladá o kojení nesmysly, které laktační liga striktně vyvrací. Jako sestra ale funguje v pohodě.

Pani doktorka by měla jít do důchodu, když ji práce s dětmi nebaví. Když opomenutí nemistne řeči na dudlik, že chce určitě na záchod aby se vyhla píchání a podobně(nic ji do toho neni) tak absolutně odbyla dceru necelé 3 roky. Potíže TT 38,5-40 3dny, boleni břicha, zvraceni, davivy kašel, sýpáni,jasný laringialni kašel.
Uděláno paní dr JEN crp a napsán dithiaden a koukala do krku-kde nic neviděla, no nedivím se,když se koukla/nekoukla a to dcera krásné otevřela a držela otevřenou pusu,má to natrénovane.
V noci to bylo šílený a tak jsme se dnes vydali k dr. V krku hnisave ložiska,která se fakt za noc neudělala, streptest pozitivní, krev v moči atd... okamzite PNC a dalsi..No nastvana jsem i na sebe, že jsem nešla ještě včera jinam. Ještě zvážim,,zda to nebudu řešit i oficiální cestou,důkazy na to mám. A paní dr, by se na to měla vy*rat. A říkám to jako hodně naštvaný zdravotník.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka má v péči obě naše děti. Jsme s ní velmi spokojeni. Její péče je bezvadná , podrobně se vždy na vše vyptá. Je empatická a aktivní. Děti ji mají rádi. Vždy hledá řešení jak dítěti pomoci a to nejen nemocnému. Všechny informace od ní jsou srozumitelné a dobře vysvětlené. Nechápu negativní hodnocení. My děkujeme, že ji máme.

Přišli jsme na pohotovost o Velikonočních svátcích v sobotu, jelikož měl syn zelenou rýmu a vykašlával zelené. S tím, že tento projev je pravděpodobně bakteriálního původu. Syn byl bez teplot. První slova paní doktorky po popisu situace byla "A co po mě vlastně chcete?" V tu chvíli jsem měl sto chudí odejít. Poslechla, jestli dýchal nebo nedýchal jí bylo jedno. Tři vteřiny pohledu do pusy a dost. Doporučila běžné léčení dostupnými prostředky. Nezbývalo, než čekat do úterý abychom navštívili praktickou lékařku. Ihned předepsala Pamycon, následné testy prokázali bakterii. Ptám se, to opravdu paní doktorka na pohotovosti nemohla napsat ani ten blbý Pamycon? Nyní se syn stále lečí a škola v nedohlednu. Pěkně děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice arogantní a nemá absolutně žádnou empatii. Na předoperačním vyšetření odmítla udělat to, co si nemocnice žádala, například odmítla EKG a spoustu dalších věcí. Dříve s tím problémy neměla. Také při odběrech krve, kdy se mi udělalo špatně, na mě doktorka byla velice nepříjemná a řekla mi, že bych měla vyhledat psychickou pomoc. Také asi před 5 lety mě bodla včela pod oko, do rána to celé nateklo, měla jsem teploty a bolest v krku (podotýkám, že na včelý jed alergii nemám). Samozřejmě jsme hned navštívili paní doktorku, která nás hned seřvala s tím, že proč tam chodíme s takovou banalitou a že jí jenom zdržujeme od práce. Jenom chci, ještě říct, že sestřička je moc hodná a ochotná, s ní nikdy žádný problem nebyl.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel s paní doktorkou mám velice špatnou zkušenost. Při každé mé návštěvě se chová arogantně a velmi nepříjemně. Je vidět, že ji jakákoliv žádost obtěžuje. Dnes mi na mou prosbu o posudek odpověděla "To není můj problém" a zavřela mi dveře před nosem. Nemyslím si, že takový člověk patří k práci s dětmi. Na druhou stranu sestřička je velice milá a ochotná poradit a pomoci.

Umístění: jiné místo

Určitě nedoporučuji. Nedávno jsem byla se 17cti měsíčnim synem na pohotovosti protože měl z ničeho nic horečku která trvala 4 dny a paní doktorka byla už při vztupu do ordinace velice arogantní a bylo na ni vidět že ji spíše obtěžujeme, sestra ještě k tomu teplotu změřila špatně prý 36,4 i když byl kluk úplně rudý a hořel, paní doktorka ho zapomněla poslechnout i když se k tomu chystala a vlastně nám jenom řekla že to může být od zubů takže vlastně nic(od zubů to nebylo) ale hlavně že si naučtovali 90 Kč poplatek.

Bohužel i já se musím přidat s negativním hodnocením k paní doktorce. Paní doktorka vyšetřovala mého syna na pohotovosti kam jsme dorazili s velmi vysokými teplotami. Paní doktorka nebyla vlídná ani k dítěti ani příjemná ke mě jako k rodiči. Dávala nám svým chováním i slovně jasně najevo, že ošetření by stačilo až druhý den u naší ošetřující lékařky, což já jako laik přeci nemohu poznat. Avšak i kdyby to tak bylo tak by si měl lékař zachovat určité chování už proto, že je tam malé dítě. Takový lékař nemá na dětském oddělení co dělat.

nedoporučuji...syn měl mononukleózu ..bylo to poznat i okem laika...nebyla schopna mu odebrat krev a posílala nás od čerta k ďáblu..až má zubařka poznala, že jde o tuto nemoc...šla jsem opět k doktorce ..ta se pořádně nekoukla na syna a vybírala si na netu dovolenou...po té co syn zkolaboval byl hospitalizován v nemocnici jsme po propuštění vyměnili lékařku...nikdy více

my jsme s paní doktorkou nad míru spokojeni! léčí nám obě děti a zaráží mě některé výše uvedené komentáře. Nikdy jsem neměla pocit, že by paní doktorka něco zanedbala - naopak, vždycky přemýšlí nad souvislostmi, dopodrobna se ptá na příznaky a vždycky z ní mám velmi dobrý pocit, že nechce něco zanedbat. Líbí se mi i využívání alternativní medicíny - ač sama např. s homeopatiky nemám valnou zkušenost - u dětí mi vždy zabraly. Stejně tak jsem ráda za ochotu konzultace pouze po telefonu - ač se v ordinaci musí občas cítit jak tel. ústředna :-) Se sestřičkou jsme také velmi spokojeni. Litošovi