Palackého 541, Dobřichovice

Jsem pacientem manželů Dudkových již přes dva roky. Za tu dobu jsem měl možnost poznat oba a nemohu říci sebemenší výtku. Po předchozí lékařce, která měla o pacienty naprostý nezájem z zdálo se že ji obtěžují jsem velmi pozitivně překvapen, že to jde i jinak, vstřícně a vždy s pozitivním výsledkem. Další velká výhoda: hodiny pro urgentní případy a možnost objednání na konkrétní hodinu, takže minimum čekání! Už jsem je doporučil kamarádce, která se k nim též přihlásila a je také velmi spokojená. Vřele doporučuji! Doc. dr. ing. Petr Chrdle, Dobřichovice

C

Velké díky za rychlou pomoc a pečlivé vyšetření. Jsem velice spokojen s přístupem i péčí jak lékařů tak i sestřiček v této ordinaci, vřele doporučuji. A.Sobotka pacient

Mám jen ty nejlepší zkušenosti s paní doktorkou i jejím manželem: Vstřícnost, pečlivost a nepředstíraný zájem o pacienta, velmi dobře vybavená ordinace, příjemné sestry, možnost telefonických konzultací. Toto všechno jsem u svého předchozí doktora, jehož raději nebudu jmenovat, postrádal. Jáchym

Prijemny, peclivy, sympaticky a hlavne odbornik.

Velmi schopní, pečliví, dobří lékaři. Perfektně vybavená ordinace. Vstřícný přístup. Kvalitní ošetření.

S panem doktorem i s paní doktorkou jsem velmi spokojena, jak s přístupem k člověku, tak s péčí. Zatím žádnou negativní zkušenost nemám, naopak a doporučuji.

J.Sobotková

Doposud mám osobně zkušenost pouze pozitivní. V porovnání s jinými předchozími lékaři se jeví jako vstřícní, ochotní s normálním lidským přístupem. Myslím, že i pečlivost a snaha není jinde úplným standardem.
Navíc, odpoledně-večerní hodiny velmi vítám z pohledu člověka, který nemusí blokovat výraznou část pracovního dne. Ing. Jiří Bartoníček, pacient.

Paní doktorka Dudková je moje pátá praktická lékařka a je ze všech dosavadních absolutně nejlepší! Na dermatologii VFN mne poslala k vyšetření znamének hned po vstupní prohlídce. Co se týče odpolední ordinační doby, udělali jsme také zkušenost bez objednání - velmi pozitivní! Naše dítě si navečer přivodilo menší úraz, dětská lékařka již neměla ordinační hodiny, zkusili jsme tedy pana doktora a ten ho velmi vstřícně ošetřil. Vřele doporučuji!